Steam'daki GTA 5'i Social Club'a Eşleştirmek

166770

Kilopat
Makaleler
5
Merhaba ben Steam'den GTA 5 aldım. Oyunu Social Club'a geçirme şansım var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Zaten Social Club olmadan o oyunu Online oynayamazsın. Oyunu açtığında yanlış hatırlamıyorsam Home tuşu ile Social Club hesabına giriş yapıyorsun.
Kullandığın oyun Steam kütüphanesinde çalışıyor. Steam üzerinden yüklemek ve oynamak zorundasın.

Bu anahtarı herhangi bir şekilde Social Club üzerine tanıtamazsın. Social Club için satılan anahtarları alman gerekiyor.

Mesela CD Projekt RED Witcher 1 ve Witcher 2 oyunlarını Steamdan alanlar CD Anahtarını sunuyor. Bu anahtarları kendi oyun yayınlama platformları olan GOG Galaxy üzerinde aktif edebiliyorsun.
Böylece oyunu Steam ve GOG üzerinden indirip oynayabiliyorsun.

Eğer Rockstar Games buna benzer bir sistem yaparsa, Steam üzerindeki anahtarı Social Club üzerinde kullanabilirsin.

Son düzenleme:
Zaten Social Club olmadan o oyunu Online oynayamazsın. Oyunu açtığında yanlış hatırlamıyorsam Home tuşu ile Social Club hesabına giriş yapıyorsun.
Kullandığın oyun Steam kütüphanesinde çalışıyor. Steam üzerinden yüklemek ve oynamak zorundasın.

Bu anahtarı herhangi bir şekilde Social Club üzerine tanıtamazsın. Social Club için satılan anahtarları alman gerekiyor.

Mesela CD Projekt RED Witcher 1 ve Witcher 2 oyunlarını Steamdan alanlar CD Anahtarını sunuyor. Bu anahtarları kendi oyun yayınlama platformları olan GOG Galaxy üzerinde aktif edebiliyorsun.
Böylece oyunu Steam ve GOG üzerinden indirip oynayabiliyorsun.

Eğer Rockstar Games buna benzer bir sistem yaparsa, Steam üzerindeki anahtarı Social Club üzerinde kullanabilirsin.

Ben bir araba yarışı vs. düzenleyemiyorum bu yüzden nasıl yapcam onu. Youtube'dan izledim Rockstar hesabına giriş yap ve işi bookmarkla diyo ama benim herhangi bir e-posta üzerine hesabım yok nasıl yapılacak lütfen yardım edin.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı