Steam'dan kaldırılan oyunu CD-Key ile alma

Utkan Tokgöz

Hectopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar hepinize iyi günler, ben yıllardır hayalim olan Tron: Evolution'u alacağım yarın CD-Key olarak fakat bir sorum var. Oyun Steam pazarından kaldırıldı, Steam pazarından kaldırılan CD-Key'ler çalışır mı?

Selam arkadaşlar hepinize iyi günler, ben yıllardır hayalim olan tron: Evolution'u alacağım yarın CD-Key olarak fakat bir sorum var. Oyun Steam pazarından kaldırıldı, Steam pazarından kaldırılan CD-Key'ler çalışır mı?

Ben random Key veren bir siteden grid 2 diye bir yarış oyunu almıştım. Oyun kaldıralı bayağı olmuştu ama bir sıkıntım yok. Oyunu indirmedim onu da söylememde fayda var.

Ben random Key veren bir siteden grid 2 diye bir yarış oyunu almıştım. Oyun kaldıralı bayağı olmuştu ama bir sıkıntım yok. Oyunu indirmedim onu da söylememde fayda var.
Tamamdır,teşekkür ederim :)

Selam arkadaşlar hepinize iyi günler, ben yıllardır hayalim olan Tron: Evolution'u alacağım yarın CD-Key olarak fakat bir sorum var. Oyun Steam pazarından kaldırıldı, Steam pazarından kaldırılan CD-Key'ler çalışır mı?

Ben Shadow of Mordor standart Edition'u G2A ile almistim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı