Steam'dan nasıl oyun alınır?

kuroi kenshi

Hectopat
Arkadaşlar daha öncesinde Steam'dan hiç oyun almadım. Yeni bir PC alacağım ve Witcher serisini 22 TL olduğunu görünce dayanamadım, kartıma para yükledim. Steam hesabıma bakiye oyunu alınca kütüphaneme eklenmiş mi olacak yardımcı olur musunuz? Ayrıca 8 TL artıyor ona da 8 liralık bir oyun önerir misiniz?

Hesabına bakiye eklemene gerek yok hepsiburadadan vs. alışveriş yapar gibi kredi kartı bilgilerini girerek satın alabilirsin, satın aldıktan sonra kütüphanene eklenir, o ekrandan indirebilirsin oyunun üstüne iki kez tıklayarak.

1. Almak istediğin oyun, paketi sepete ekle.
2. Gerekli bilgileri gir.
3. Kart bilgilerini gir.
4. İşlemi tamamla
Oyun kütüphanene eklenmiş olacaktır.

Hesabına bakiye eklemene gerek yok Hepsiburada'dan vs. alışveriş yapar gibi kredi kartı bilgilerini girerek satın alabilirsin, satın aldıktan sonra kütüphanene eklenir, o ekrandan indirebilirsin oyunun üstüne iki kez tıklayarak.
Teşekkürler sizce indirim nasıl?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ek paketler ve görevler dışında bir şey yok. Oyunu bitirip ek görev yaparsanız ve paketleri oynamak isterseniz aynı fiyata tabii ki DLC olan sürüm.
Witcher serisi zaten yayıncıları sağolsun ülkemizde çok ucuz, indirimle daha da iyi. 5 yıllık oyun için güzel.

Oynamamış birine seviyorsan güzel demek ne kadar mantıklı :D
Witcher serisini görünce dayanamadım cevabından ne anladın?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı