Steam'dan oyun indirirken internetim kesiliyor

zeyid

Hectopat
Daha fazla  
steamdan oyun indirirken internetim kesiliyor ve tekrar bağlandığımda bi 10 sn liğine geliyor ve daha sonra tekrar kesiliyor steamdaki indirmemi durdurduğumda kesilme olmuyor cevaplarınızı bekliyorum.

Steam'e gir, resimdeki gibi kısımlara girdikten sonra bant genişliğini eğer AKK'dan dolayı 3Mbit internet kullanıyorsan 256KB/s hıza çek, 10Mbit kullanıyorsan 512KB/s hıza çekebilirsin. Bu hızlarda sorun yaşayacağını sanmıyorum.

1.jpg
2.jpg

Steam'e gir, resimdeki gibi kısımlara girdikten sonra bant genişliğini eğer AKK'dan dolayı 3Mbit internet kullanıyorsan 256KB/s hıza çek, 10Mbit kullanıyorsan 512KB/s hıza çekebilirsin. Bu hızlarda sorun yaşayacağını sanmıyorum.

Eki Görüntüle 28942 Eki Görüntüle 28943
Aynı şey bende de oluyor ancak bunu Steam eskiden internet kullanımına göre kendisini ayarlıyordu. Şimdi interneti çok bencil kullanıyor. Steam'den oyun indirmek ve internette sörf yapmak arasında bir tercih yapmaya zorluyor resmen.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı