Steam'de 1000 Mbps internet ile indirme hızı sıfıra düşüp 10 Mbps hızda indiriyor

hertyss

Centipat
Dostlar merhaba, internet hızım 1000 Mbps, Epic Games'ya da başka platformlardan indirme yaparken bu hızı alıyorum ancak Steam indirme yaparken hızlı başlayıp sonrasında hız sıfıra düşüp 10-20 Mbps ile indiriyor. Ayarlardan sunucu değiştirmeyi denedim ancak çözüm bulamadım. Yardımcı olur musunuz?

indirme yaparken steam indirme değerlerini ss alıp atarmısın daha sağlıklı cevap verebilirim
1000 mbps hızım olmasına rağmen gördüğünüz gibi sadece steam üzerinde bu şekilde, diğer platformlarda sorunsuz indirme yapabiliyorum.

Dosya Ekleri

• IMG_8248.jpeg
    IMG_8248.jpeg
    175,1 KB · Görüntüleme: 24
Steam'de böyle bir şey var normalde 1000 Mbps hıza 127-128 MB/s aralığında alman lazım ama Steam'de kısıtlama olabılıyor 88 MB/s ve 99 MB/s arasında gören çok senin yine iyi bir değer Steam için sorun yok

Steam'de böyle bir şey var normalde 1000 Mbps hıza 127-128 MB/s aralığında alman lazım ama Steam'de kısıtlama olabılıyor 88 MB/s ve 99 MB/s arasında gören çok senin yine iyi bir değer Steam için sorun yok
Hocam görüyorum da ilk başta görüyorum sadece , sonra o hıza yükselmiyor , 20-30 ile indiriyor

Geri
Yukarı