Steam'de 1200 TL ile ne yapılabilir?

10 TL veya 10 Bin TL bir önemi yok. Eğer zevk alacağını düşünüyorsan ve ihtiyaç dışı bir para ise yatırabilirsin. Her skin gibi belirli bir süre sonra hevesin azalır ve normal bir şey gibi gelir. Kullanma hevesini aldıktan sonra gidip ByNoGame üzerinden satıp TL çevirirsin. Dolar kuruna göre kar ile bile çıkabilirsin.

Zevk alacağımı sanmıyorum gerçekten çok fazla soğudum.

1.jpg

Anısı olmasa envanterimi de satardım.

İlk olarak bu bir yatırım tavsiyesi değildir. Bende yaklaşık 1200-1300 TL civarı hatıra paketi var uzun vadede çok kâr getireceğini düşünüyorum. En basitinden ben mirage (29) Dust 2(3) adet aldım. Cobblestone paketlerine bakarsanız zaten 2018 paketi 9K civarı. Bu seneki mirage paketleri zaten cobblestone a rakip olsun diye çıkartılmış paket gibi duruyor. Kısa lafın özeti yatırım yapın derim. Son olarak tekrardan hatırlatayım yatırım tavsiyesi değildir.

Bu arada eklemeyi unutmuşum parayı daha yatırmadım kartımda illa Steam'e harcamak zorunda değilim.
Sat geliştirmek istediğin bir şeyi kat bunu daha iyisini al ekran kartı işlemci vs.

Oyun alacağınız zaman envanterinizdeki ögeleri o zaman satın ama asla Steam cüzdan bakiyesinde para bırakmayın. ₺ ne olacağı belli olmadığı için paranızın değerini envanterdeki ögelerle korumaya çalışın.

İlk olarak bu bir yatırım tavsiyesi değildir. Bende yaklaşık 1200-1300 TL civarı hatıra paketi var uzun vadede çok kâr getireceğini düşünüyorum. En basitinden ben mirage (29) Dust 2(3) adet aldım. Cobblestone paketlerine bakarsanız zaten 2018 paketi 9K civarı. Bu seneki mirage paketleri zaten cobblestone a rakip olsun diye çıkartılmış paket gibi duruyor. Kısa lafın özeti yatırım yapın derim. Son olarak tekrardan hatırlatayım yatırım tavsiyesi değildir.
O hatıra paketinin o kadar yüksek fiyatlara ulaşmasının tek bir sebebi var. Haritanın aktif havuzdan kaldırılması. Kar edersin ama istisna olan bir paket kadar değil.

1200TL ile ne yap biliyor musun?

10 tane Burger King menüsü(50₺ olarak hesaplanmıştır)=500₺
2 tane zurna dürüm + ayran(50₺ olarak hesaplanmıştır)=100₺
4 tane KFC Xtreme menü(47₺ olarak hesaplanmıştır)=188₺
10 tane Ali ustadan ciğ köfte(20₺ olarak hesaplanmıştır)=240₺
10 tane 100gr mercimek köftesi(10₺ olarak hesaplanmıştır)=100
Toplam: 1128₺ yapar.
Kalan parayı sosyalde tekrar konu acarak bulabilirsin.

Ya ama simdi ayiptir sormasi 16 GB RAM mi daha guzel tat verir yoksa hepsini yemege harcadiktan sonra yemek isteyemeyince gelen o aclik hissi ve ah ulan keske oyun, PC parcasi falan alsaymisim denmesimi daha guzel tat verir?

Yeni konular

Geri
Yukarı