Steam'de 1200 TL ile ne yapılabilir?

Merhaba bir konuda tavsiyelerinize ihtiyacım var: Steam'e 1000 TL yatıracağım. Aslında tam olarak bin TL değil operasyonlara katılarak falan 400-500 TL yatırıp onu 1000-1200 TL'ye çevireceğim. Her neyse sürekli aklımda takılan bir şey var, bu 400-500 TL'ye aslında;
+

Şu gördüğünüz bıçağı ve keleşi almayı planlıyordum. Hayatımda hiç bıçağım olmamıştı ve bıçağım olmasını istiyordum.

Ancak son zamanlarda CS:GO'da hilelerin artması ve Prime olup 7-8 rozetimin olmasına rağmen gene de karşıma hile gelmesinden dolayı oyundan soğudum. Ama bir amacım vardı ve bu amaç için para biriktirmiştim şu an ise büyük bir boşluktayım bu paraya oyun alamam çünkü hesabımda 400'den fazla oyun var çoğunu oynamadım. Sizce bu parayla ne yapabilirim?

Aslında Steam indirimleri başladığında ucuza bıçak alıp indirimlerden sonra pahalıya satabilirsin.

2 Tane bıçak aldım bu zamana kadar , belli bir zamandan sonra gereksiz bir şey olduğunu fark edip sattım. Hepsi heves hocam pişman olacaksınız bıçak alma işini unutun bence.
Aynı şeyi yaşadım. Daha düşük bir meblağ ile Valorant'ta skin almıştım. Şuan keşke almasaydım diyorum gereksiz geliyor. İlla CSGO skin almana gerek yok oyun da alabilirsin bence. Ya da CSGO'yu daha iyi oynamak için iyi bir mouse veya ihtiyacın olan donanımları alabilirsin. İlla skin almak istiyorsan senin seçimin hevesini gider en azından. Ama ilerde büyük ihtimalle pişman olursun.

Bıçaktan sıkıldığınız zaman vergilerde dahil etseniz kâr bile edebilirsiniz çünkü devamlı fiyat artıyor benim şahsi görüşüm ise kenarda devamlı 200tl tutun devamında 200tlsini M4a1s sakinlerine yatırıp kalan 800tlyi oyun alın yada bynogamede nakit para olarak çevirin böylece steamdeki 200tl ile devamlı battle pass yaparak para kazanabilir 200tllik m4a1sinizi satarakta kâr edersiniz devamlı bu işlemleri yapın (yatırım tavsiyesidir).

Çok alakalı olmayabilir fakat malum ülkemizde değişken bir dolar kuru var. Gidip CS'de bişeyler alsan, paran değer kaybetmez en azından. Kar edersin. Boş duracağına alabilirsin.

Merhaba bir konuda tavsiyelerinize ihtiyacım var: Steam'e 1000 TL yatıracağım. Aslında tam olarak bin TL değil operasyonlara katılarak falan 400-500 TL yatırıp onu 1000-1200 TL'ye çevireceğim. Her neyse sürekli aklımda takılan bir şey var, bu 400-500 TL'ye aslında;
+

Şu gördüğünüz bıçağı ve keleşi almayı planlıyordum. Hayatımda hiç bıçağım olmamıştı ve bıçağım olmasını istiyordum.

Ancak son zamanlarda CS:GO'da hilelerin artması ve Prime olup 7-8 rozetimin olmasına rağmen gene de karşıma hile gelmesinden dolayı oyundan soğudum. Ama bir amacım vardı ve bu amaç için para biriktirmiştim şu an ise büyük bir boşluktayım bu paraya oyun alamam çünkü hesabımda 400'den fazla oyun var çoğunu oynamadım. Sizce bu parayla ne yapabilirim?
Csde ne gibi planlarınız var?
Rankınız ne ? Faceit oynuyor musunuz?

Evet.
Ama hayır artık almaktan vazgeçtim. Yorumlardan da ne kadar haklı olduğumu anlamış oldum.

Bro eğer para yatırmak istiyorsan bana Discord'dan yazar mısın? Elimde 600TL'lik bir skin var 500'den vereyim sana sende kar edersin.

+

Gut knife en kötü bıçaklardan bowie knife öneririm. Bıçak almayacaksan yatırım yap CS:GO itemlerine, skinlere değil de daha çok kasalara, kapsüllere yatırım yapmalısın ben al sat yaparak 200'ü 480 yaptım vergileri çıkartınca 420 kalıyor. İnternetten kısa bir araştırmayla neye nasıl yatırım yapacağını öğrenebilirsin.
Paranızı Steam'de katlayıp çeşitli forumlarda %10 indirimli oyun satarak parayı karta geçirebilirsiniz.

%10'u bırak ben %20'den satıyordum sonra Steam indirimlerinde %25 yaptım yine almıyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı