Steam'de 67 TL'ye ne alınır?

%25'ne geldim muhteşem gidiyor bence kesinlikle alın 5 TL civarı.

Yanına da bunu alın pişman olmazsınız.

Tamamdır teşekkür ederim.

AC Origins son 2 AC oyununa nazaran kötüdür. AC alıcaksanız AC Odyssey alın.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

İngilizceniz biraz iyiyse anlarsınız. AC Origins son çıkan 3 oyunların arasından en iyisi.

Persona 4 ilginizi çekerse bakabilirsiniz, yakuza serisine de aynı şekilde. Bu arada daha önce souls tür oyun oynamış mıydınız, Sekiro'yu almayı düşünüyorum da bu türe girmek için uygun mudur acaba?

Gayet uygun bir başlangıç bence oyunu 36 saatte 2 defa bitirdim ama ilk bitirişim 25 saat sürdü sonra tekrar oynayacağım deyip aynı yerleri 10 saatte bitirdim alışınca daha eğlenceli ve kolay oluyor. Bu oyun bitirdikten sonra Dark Souls 3 aldım ama atmosferi aşırı karanlık geldi Sekiro'dan sonra 1 saatin ardından iade ettim zorluğu Sekiro'dan biraz daha zordu ama iyi oyundu Sekiro şu an indirime girmişken alabilirsiniz bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı