Steam'de alım-satım-takas yapamıyorum!

brhnakgn

Hectopat
Yer
Trabzon, Turkey
Merhabalar,

Steam cüzdanıma bir miktar para yükledim. Ancak item alamıyorum. Alacağım item Dota 2 itemidir.

Karşılaştığım sorun;

"Topluluk pazarı kullanıcılarını dolandırıcılardan korumak için, katılımcıların ilki en az 30 gün önceden olmak üzere bir yıl içerisinde Steam'den alışveriş yapmış olma şartını koştuk. Hesabınız bu şartlara uymamaktadır."

İlk oyunumu 2012'de aldım. 3-4 tane oyun kayıtlı hesabıma, hepsini E-Pin olarak Play Store gibi sitelerden aldım ve etkinleştirdim. Steam Guard etkin. Dota 2'yi yaklaşık bir yıldır oynuyorum ve şu an item almak istediğimde böyle bir uyarıyla karşılaşıyorum.

Ne yapmam gerek? Diğer oyunlarda ise kartlarım mevcut onlarıda satamıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Teşekkür ederim sorun buydu demek. Steam'dan öyleyse oyun almak gerekiyor desenize Steam çok sıkıyor oyuncuyu bence.
Yılda bir oyun almak gereksinimi bence çok kötü bir şey değil, indirimleri takip edersen bazen 2 dolara bile oyun oluyor ki zaten boşa vermiş olmuyorsun yine oyun sahibi oluyorsun.

Yılda bir oyun almak gereksinimi bence çok kötü bir şey değil, indirimleri takip edersen bazen 2 dolara bile oyun oluyor ki zaten boşa vermiş olmuyorsun yine oyun sahibi oluyorsun.

Peki hocam şöyle birşey var, ben bu cüzdan kodunu yine Play Store'dan aldım, yani direk olarak Steam'den almadım dün gece ucuza bir kaç şey aldım etkinleşirmi acaba 30 gün sonra?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı