Çözüldü Steam'de alınan bir oyun indirilirken iade edilirse indirme devam eder mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Firstlike

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben indirimlerden RDR2 satın aldım ve şu an indiriyorum. Fakat ben bu oyunu iade edip kış indirimlerinde alacağım. İade etme sebebim ise Detroit, Heavy Rain ve Beyond Two Souls üçlemesinin olduğu paketi almak istiyorum. Fakat param yetmedi ve bende şu anda RDR2'yi oynamayacağım. RDR2'yi iade edip sonradan almaya karar verdim. Şu anda yükleyip kış indirimlerinde aldığım da direkt oynamak istiyorum. Bu yüzden şimdi yüklüyorum. Sorum ise satın alıp yüklemeye başladığım bir oyunu iade ettiğimde indirme devam eder mi yoksa kendi otomatik kaldırılır mı?

Son düzenleme:
Arkadaşlar ben indirimlerden RDR2 satın aldım ve şu an indiriyorum. Fakat ben bu oyunu iade edip kış indirimlerinde alacağım. İade etme sebebim ise Detroit, Heavy Rain ve Beyond Two Souls üçlemesinin olduğu paketi almak istiyorum. Fakat param yetmedi ve bende şu anda oynamayacağım. RDR2'yi iade edip sonradan almaya karar verdim. Şu anda yükleyip kış indirimlerinde aldığım da direkt oynamak istiyorum. Bu yüzden şimdi yüklüyorum. Sorum ise satın alıp yüklemeye başladığım bir oyunu iade ettiğimde indirme devam eder mi yoksa kendi otomatik kaldırılır mı?

Devam edeceğini sanmıyorum Steam onu düşünmüşdür :d

Devam etmez. Ama indirmeyi bitirirsen silinmez. Açılmayan bir 150GB olarak durur bilgisayarında. Daha sonra alınca oynarsın. İndirmeyi bitir öyle iade et.

Kanka ben şöyle yapıyodum soundtrackları alıp içindeki dosyaları kopyalayıp geri iade ediyodum, ayrıca indirme devam eder sadece açmaya çalışırken heralde satın al filan der

Yeni konular

Geri
Yukarı