Steam'de Alınan Ekran Görüntüleri Nereye Kaydediliyor?

mynameisbugra

Decapat
Daha fazla  
Steam ekran görüntüleri kısmında bulamadım ve birkaç sitede okuduğuma göre bakmam gereken dosyalar varmış. Onlara da erişim sağlayamadım. Yardımcı olana şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Steam ekran görüntüleri kısmında bulamadım ve birkaç sitede okuduğuma göre bakmam gereken dosyalar varmış. Onlara da erişim sağlayamadım. Yardımcı olana şimdiden teşekkür ederim.
Assetto da belgelerim kısmında yer alıyordu bir göz atar mısınız?

1612384617077.png

Kütüphane>Oyun>İşaretlediğim yer.
1612384651701.png

1612384669575.png

Bilgisayara kaydediyor ama istersen toplu olarak steama buluta yükleyebilirsin. Hangi oyunda ekran görüntüsü altıysan Steam'da o oyuna tıkla sağda ekran görüntüleri görünür oradan ekran görüntülerini yönet e bas daha sonra dosya konumunu aç gibi bir şey var oradan görebilirsin.

Benim ekran görüntülerim ekran görüntüsü aldığım oyunlara tıkladığımda kartların, başarıların ya da DLC kısmının altında gözüküyor oradan erişebiliyorum. (Bazılarında atölye öğesi oluyor onların altına bak)
Oradan yönete tıkla resmi seç indir butonu var sağ alt kısımda.

Steam'in anasayfasına gelin, en üst sol kısımda Görünüm kısmından ekran görüntülerine basın, diskte göstere tıklayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı