Steam'de alınan puanların bildirimi mail olarak gelmedi

507053

Centipat
6 Temmuz ve 13 Temmuz'da 2 ödül almıştım ve e-mailime bildirim gelmişti ancak ondan sonra çeşitli günlerde 16 ödül daha aldım ama e-maile bildirim gelmedi. Bu normal mi?

Spam klasörüne düşmüş olabilir mi veya siz Steam'in göndermesini engellediniz mi?

Hayır spamda değil ve hayır Steam göndermelerini engellemedim. 6 Temmuz'da aldığım ödül 13 Temmuz'da aldığım ödülle beraber e-postama geldi. 7 gün bekleme mi oluyor acaba? Sonra 14 günde puan beklemesi?

Hayır spamda değil ve hayır Steam göndermelerini engellemedim. 6 Temmuz'da aldığım ödül 13 Temmuz'da aldığım ödülle beraber e-postama geldi. 7 gün bekleme mi oluyor acaba? Sonra 14 günde puan beklemesi?
gerçi öyle olsa 13 Temmuzda atılan ödülde beklerdi

Steam kullanmadığım için bilmiyorum ama genellikle böyle sıkıntılar dediklerimden oluyor. Steam kullanan birisine sorun.

gerçi öyle olsa 13 Temmuzda atılan ödülde beklerdi
Belki Steam artık göndermeyi bırakmıştır. Dediğim gibi kullanmadığım için bilmiyorum.

Mail gelmemesi normal hocam. Bazen ödül gönderildiği an mail gelmiyor. Bazen ödül gönderildiği tarihten 10 gün sonra "ödül puanlarınız gelmek üzere" gibisinden mail geliyor. Bazen ise hiç mail gelmiyor.

Geri
Yukarı