Steam'de arkadaş ekleyemiyorum

Birisi42

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Mars
Steam'de arkadaş ekleyemiyorum neden acaba? 5 USD harcamak gerekiyor diye duydum ama benim arkadaşlarım yan hesap açıp ekleyebilmişler. Sonra 7 gün sınırı diye bir şey duydum ama o da olmaz. Nasıl ekleyeceğim. Belki ETS2 + Road To Black Sea DLC'sini alınca eklerim 5 USD'yi geçince. Ama neden ekleyemiyorum? CS:GO'nun içinden mi ekleniyor yoksa? Yani siz kısaca nasıl eklendiğini söyler misiniz? Bir arkadaşım ben Steam'e hiç para harcamam ama ekleyebiliyorum dedi ama ben emin değilim. Sonra Steam Desteğe bakınca 5 USD gerekli dedi. Sonra Pazarda 5 Amerikan Doları harcamadan veya cüzdanda bulunan 5 Amerikan Doları bakiyesiyle arkadaş ekleyebiliyorsunuz dedi ama ben anlamadım. Peki arkadaşlarım nasıl yaptı? Ben nasıl yapabilirim?

4-5 farklı hesabım vardı, 2'sinde 5 USD limitini geçmiştim. Sadece onlarda ekleyebildim, başka türlü ekleneceğini düşünmüyorum. 5 USD limitini geçen biri, geçmeyen birine istek atabiliyor, belki o şekilde arkadaş ekleniyor demişlerdir.

5 USD 40 TL hatırlatmak isterim. Eğer geçtiyse yine olmuyorsa. Steam Support

Bizim sınıftaki bir TL bile yatırmamış ve arkadaşlar. Ben 5 Dolar geçen varsa ondan isterim.

Bildiğim kadarıyla siz atamıyorsunuz ancak arkadaşınız atabiliyor.

5 dolar yüklemediğin sürece sınır kalkmaz ama eğer ki arkadaş eklemek istediğin kişi 5 dolar attıysa senin hesabını ekleyebilir ve arkadaşlarında sınırı kalkmış hesaplardan yeni hesaplara atmıştır arkadaş isteği onun dışında bir şey yapamazsın para yüklemen lazım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…