Steam'de Aynı Anda Birden Fazla Oyun Nasıl İndirilir?

Soraklı

Kilopat
Merhaba.

Fiber internet kullanıcısıyım, bilgisayarıma format attım ve aktif olarak oynadığım 6/7 oyunu Steam'e yüklemek istiyorum ancak sistem otomatik bir kuyruk oluşturuyor ve sırayla indirme işlemi yapıyor. İnternet üzerinde baktım aynı anda indirme işleminin varlığından bahsediliyor fakat ben bu işin üstesinden gelemedim. Aynı anda birden fazla indirme ve Steam üzerindeki bir oyun açıkken bu indirmeleri nasıl devam ettirebiliriz?

Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba.

Fiber internet kullanıcısıyım, bilgisayarıma format attım ve aktif olarak oynadığım 6/7 oyunu Steam'e yüklemek istiyorum ancak sistem otomatik bir kuyruk oluşturuyor ve sırayla indirme işlemi yapıyor. İnternet üzerinde baktım aynı anda indirme işleminin varlığından bahsediliyor fakat ben bu işin üstesinden gelemedim. Aynı anda birden fazla indirme ve Steam üzerindeki bir oyun açıkken bu indirmeleri nasıl devam ettirebiliriz?

Teşekkürler.

Bulabildiniz mi? ben de birden fazla oyun indirmek istiyorum?

Arkadaşlar bu özelliği nasıl açabiliriz?

Steam ayarlarında oyun sırasında indirmeye izin verme ayarı mevcut. Fakat neden aynı anda indirmek istediğinizi anlamadım? Normal şartlar altında, 5 oyun 5 saatte inecekse oyunların sırayla veya aynı anda inmesini bu süreyi değiştirmez.

Geri
Yukarı