Çözüldü Steam'de bir oyun hakkındaki tüm bilgileri detaylı gösteren sitenin adı neydi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Makaleler
52
Yer
KKTC
Daha fazla  
Arkadaşlar, bahsettiğim site SteamDB değil. Bir site vardı ve bu sitede bir oyun hakkındaki tüm bilgileri detaylı gösteriyordu. Örneğin oyunun eski fiyatını ve oyunun yüzde kaç zamlanarak hangi fiyata ulaştığını gösteren siteydi. Bu sitenin adı aklıma bir türlü gelmiyor. Bu sitenin adını bilen var mı? Şimdiden cevaplar için teşekkürler.

Arkadaşlar, bahsettiğim site SteamDB değil. Bir site vardı ve bu sitede bir oyun hakkındaki tüm bilgileri detaylı gösteriyordu. Örneğin oyunun eski fiyatını ve oyunun yüzde kaç zamlanarak hangi fiyata ulaştığını gösteren siteydi. Bu sitenin adı aklıma bir türlü gelmiyor. Bu sitenin adını bilen var mı? Şimdiden cevaplar için teşekkürler.
Hocam oyunun kart sayısını falan gösteriyor muydu?

SteamDB dışında burayı biliyorum ben, olmama ihtimali yüksek ama yine de atayım ben.

1695311814022.png

Bahsettiğim siteyle alakalı resim buldum fakat sitenin adı bir türlü aklıma gelmiyor. Böyle bir oyunun önce zamsız hâlini, sonra da zamlı hâlini gösteriyordu. Sitenin adını bilen var mı? Üstteki site sanırım aradığım site değil. Eğer bu özellik SteamDB'de varsa nasıl kullanabileceğimi söyler misiniz? Farklı site sanmıştım.

Son düzenleme:
Eki Görüntüle 1951969

Bahsettiğim siteyle alakalı resim buldum fakat sitenin adı bir türlü aklıma gelmiyor. Böyle bir oyunun önce zamsız hâlini, sonra da zamlı hâlini gösteriyordu. Sitenin adını bilen var mı? Üstteki site sanırım aradığım site değil. Eğer bu özellik SteamDB'de varsa nasıl kullanabileceğimi söyler misiniz? Farklı site sanmıştım.
Evet SteamDB bu, ilk öncelikle ana sayfayı açın: SteamDB
1695315070314.png

Arama kısmına bilgilerini görmek istediğiniz oyunun adını yazın ve tıklayın. Sonrasında bu pencere açılacak.
1695314997206.png

Sol kısımdaki kategorilerden istediğinizi seçerek oyun hakkında istediğiniz bilgiyi öğrenebilirsiniz.
1695315035189.png

Geri
Yukarı