Çözüldü Steam'de bir oyuna video eklemek için illaki YouTube lazım mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Rindo

Decapat
Daha fazla  
Steam de bir oyunda ekran görüntüler incelemeler falan kısmına video eklemek için illaki YouTube hesabımızı Steam'e bağlayıp YouTube hesabımızdaki bir videoyu mu yükleyebiliriz yoksa bilgisayardaki herhangi bir videoyu oraya atabiliyor muyuz veya başka bir şey?
(Çünkü bir oyuna eklenen bir videoya tıkladım ve videodan şüpheleneniyorum kötü bir şey olabilir diye video beni YouTube'ya attı ama yine de tedirginim eğer sadece YouTube'dan video yükleyebiliyorsak tıkladığım videoda bir şey olmadığına kanaat getireceğim)

Çözüm
Sadece YouTube'dan ekleyebilirsin.
Bilgisayardaki herhangi bir videoyu doğrudan ekleyemezsin. Önce YouTube hesabına yüklemen sonra o hesabı Steam ile ilişkilendirmen ardından Steam'e yüklemen gerekiyor.
Bilgisayardaki herhangi bir videoyu doğrudan ekleyemezsin. Önce YouTube hesabına yüklemen sonra o hesabı Steam ile ilişkilendirmen ardından Steam'e yüklemen gerekiyor.

Çözüm

YouTube'da güvenilir bir yer olduğuna göre tıkladığım videoya da güvenebilirim değil mi?

Evet güvenebilirsin.

Anladım teşekkürler.
Videoyu Steam'den açtığımda Steam'in kendi linki vardı link şuydu:
http s://st eamc ommun ity.com/sharedfiles/fledetails/?id = (link olarak gözükmesin diye araya boşluk koydum)
Sadece eşittirden sonra rakamlar vardı onları vermeyeyim.
Videonun yt videosunu videoya sağ tıklayıp linkini kopyalayıp açtığımda anladım yt videosu olmasına rağmen linkinin ilk böyle görünmesi beni korkuttu zaten.

Anladım teşekkürler.
Videoyu Steam'den açtığımda Steam'in kendi linki vardı link şuydu:
https://steamcommuni ty.com/sharedfiles/fledetails/?id = (link olarak gözükmesin diye araya boşluk koydum)
Sadece eşittirden sonra rakamlar vardı onları vermeyeyim.
Videonun yt videosunu videoya sağ tıklayıp linkini kopyalayıp açtığımda anladım yt videosu olmasına rağmen linkinin ilk böyle görünmesi beni korkuttu zaten.

Rica ederim yardımcı olduysam çözüldü olarak işaretleyebilirsin.
Ayrıca Şüphelenmen gerek asıl linkler sana özelden yazanlar genellikle hesap çalmaya çalışıyor bu tür kişiler

Yeni konular

Geri
Yukarı