Steam'de Black Ops 3'ten ban yeme riski var mı?

subzeroes

Femtopat
Daha fazla  
Bir süredir kafama taktığım bir konu. Bu konu hakkında Activision sitesinde bilet açtım. İngilizcem olmadığı için Google translate kullandım ve biletimi gönderdim. Arkadaş listemdeki bir eleman oda kurup beni çağırdı ve haritada zombiler oldugu yerde beklıyordu. Haritada biraz zaman geçirdikten sonra zombilerin ve köpeklerin belli bir yerde spawn olduklarını ve bize saldırmadıklarını gordum. Daha sonra bütün istatistiklerimin başarımlarım açıldı ve 1000 level oldum. Bir de Liquid divinium diye gerçek parayla alınan şeyden binlerce geldi. Ban yer miyim? Activision desteğe de yazdım. Herhangi bir şekilde hile kullanmadım istediğim dışında elde ettiğim içeriklerdi bunlar.

Dosya Ekleri

• destek bileti.PNG
    destek bileti.PNG
    50,3 KB · Görüntüleme: 85
  • translate.PNG
    translate.PNG
    100,6 KB · Görüntüleme: 72
Tamam değiştirebiliyoruz. Online kısmında binlerce Liquid divinum var. Benim bahsettiğim kişi modlu der eisendrache mapı açtı. Buradan kazandım bütün başarımlar ıve Liquid divinumları. Custom maçlardan elde edilen şeylerin normal Online oyuna etki edebilmesi de çok ilginç. Burada Call of Duty'nin de hayatsı var

İşte zaten adam Custom der eisendrache mapı kurdu. Normal Call of Duty'de de olan bir map bu. Custom maptan neden başarım ve Liquid divinum veriyor. Bu da çok ilginç

Çeşitli mod değişikliği ve binbir farklı sistem üzerinden oynama yapılmış olabilir ki öyle de görünüyor oyunu kaldırmış olmasaydım şikayet bildirimi oluştururdum :)

Bir süredir kafama taktığım bir konu. Bu konu hakkında Activision sitesinde bilet açtım. İngilizcem olmadığı için Google translate kullandım ve biletimi gönderdim. Arkadaş listemdeki bir eleman oda kurup beni çağırdı ve haritada zombiler oldugu yerde beklıyordu. Haritada biraz zaman geçirdikten sonra zombilerin ve köpeklerin belli bir yerde spawn olduklarını ve bize saldırmadıklarını gordum. Daha sonra bütün istatistiklerimin başarımlarım açıldı ve 1000 level oldum. Bir de Liquid divinium diye gerçek parayla alınan şeyden binlerce geldi. Ban yer miyim? Activision desteğe de yazdım. Herhangi bir şekilde hile kullanmadım istediğim dışında elde ettiğim içeriklerdi bunlar.
RDr online da 10 altın almam gerekirken 20 altın aldım. Desteğe yazdım dürüstlüğünüz için teşekkürler hediyemiz olsun dediler. Bence bir şey olmaz.

Bu sorunun cevabı aslında CoD MW2 forumunda mevcut.

If I join a hacked lobby, will I be banned?

A: No. If you simply join one, then you will not be banned. Running the mod on your computer is a different story. It is considered a good idea to leave a lobby as soon as you join one; this is because it can make unauthorised changes to your rank and config files.

Black Ops 3'te de değişen bir şey olacağını sanmıyorum. Bu tür sunuculara bağlanıp oynamayla yasaklama almazsınız. Hileyi veya modları kendiniz çalıştırırsanız o zaman başka. Yine de bir şeylerin temiz olmadığının farkına varırsanız sunucudan çıkmanızda fayda var.
Ben pek bir sıkıntı olacağını sanmıyorum. Bir çok oyun yapımcısı eski oyunlarında ki hileler ile uğraşmaktansa yeni çıkardıkları oyunlarla ilgileniyor çünkü bu da bir maliyet gerektiriyor. Rockstar bile yıllarca GTA online da ki hilelerle uğraşmadı ve hala uğraşmıyor.
Evet Liquid Divinium bir maçta oynama sürenize bağlı olarak düşüyor. Başarım, XP ve binlerce Liquid divinium vermesi böyle lobilerde normal. Modlu lobide istediği değeri değiştirebiliyor host. Kendim de BO1, BO2, BO3 ve MW2'de modlu lobiler açıyorum. Zaten modsuz public match bulmak zor oluyor artık eski CoD oyunlarında.
arkadaşlar destek'ten biri cevap vermiş. Ben de tüm bilgilerimi verdim arkadaşa. 3. kısma steam url ve id girdim

Dosya Ekleri

• cevap.PNG
    cevap.PNG
    122,5 KB · Görüntüleme: 43

Yeni konular

Geri
Yukarı