Steam'de Bloodlines 2'yi iade etmek

okansen14

Hectopat
Oyunu ön siparişe ilk çıktığında almıştım. Epic Games'te kuponum olduğu için oradan alıp Steam'den iade etmek istiyorum ama oyunun çıkması mı gerekiyor acaba iade edebilmem için?

Oyunu ön siparişe ilk çıktığında almıştım. Epic Games'te kuponum olduğu için oradan alıp Steam'den iade etmek istiyorum ama oyunun çıkması mı gerekiyor acaba iade edebilmem için?
Hayır iade edebilirsin, normal oyunları nasıl iade ediyorsan öyle.

Ön Sipariş Edilmiş Ürünlerde İade
Steam
üzerinden bir ürünü ön sipariş ettiğinizde (ve bu ürün için gerekli ödemeyi yaptığınızda), ürünün satışa çıkış tarihine kadar istediğiniz zaman iade talebinde bulunabilirsiniz. Standart 14 gün/2 saat kuralı, oyunun çıkış tarihinden itibaren yine geçerli olacak.

Profil fotoğrafını tamamiyle bana ait olan bu muhteşem photoshopla değiştirebilirsin.

leonardo di caprio (Beypazarı).jpg

İstersen yazıyı da kaldırırım :D

Ön Sipariş İadeleri
Ön siparişinizi oyun çıkmadan her zaman iade edebilirsiniz. Eğer ön siparişi verilen oyun 3 aydan önce satın alınmışsa, iadeyi ödediğiniz şekilde alamayabilirsiniz. Fakat, Steam cüzdanınız için yine de kredi talep edebilirsiniz.

Hayır iade edebilirsin, normal oyunları nasıl iade ediyorsan öyle.

Ön Sipariş Edilmiş Ürünlerde İade
Steam
üzerinden bir ürünü ön sipariş ettiğinizde (ve bu ürün için gerekli ödemeyi yaptığınızda), ürünün satışa çıkış tarihine kadar istediğiniz zaman iade talebinde bulunabilirsiniz. Standart 14 gün/2 saat kuralı, oyunun çıkış tarihinden itibaren yine geçerli olacak.
Teşekkür ederim arkadaşlar az önce iade talebini yolladım. Oyunu alalı 3 ayı geçmiştir ama Steam cüzdanına iade yaparlar sanırım.
Profil fotoğrafını tamamiyle bana ait olan bu muhteşem photoshopla değiştirebilirsin.

Eki Görüntüle 805017

İstersen yazıyı da kaldırırım :D
Resim güzel olmuş hocam, şişenin kapağını dişiyle açmaya hazırlanıyor sanırım. 😀

Yeni konular

Geri
Yukarı