Steam'de Bölge Kilidi Olan Oyunu Oynamak İçin VPN Önerisi

Makaleler
151
Yer
Çengelköy
Daha fazla  
Profil Kapağı
1524428124
Arkadaşlar "The Amazing Spider-Man" oyununu ürün anahtarı olarak satın aldım. Oyun sadece Avrupanın bazı ülkelerinde kullanılabiliyor. Oyunu "Speedify" kullanarak yükledim ve biraz oynadım fakat bu VPN programının ücretsiz versiyonu limitli olduğu için tekrar kullanamıyorum. Bu oyunu oynamak için ücretsiz, sınırsız ve basit bir VPN programı önerisi istiyorum.

365890

Steam VPN kullandığınızı tesbit ederse hesabınızı kitleme hakkına sahip bu yüzden dikkatli olun tavsiyem. VPN'den ban yiyenlerin sayısı az değil.

You agree that you will not use IP proxying or other methods to disguise the place of your residence, whether to circumvent geographical restrictions on game content, to purchase at pricing not applicable to your geography, or for any other purpose. If you do this, Valve may terminate your access to your Account.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı