Steam'de çizim vitrini nasıl haraketli yapılır?

Merhaba arkadaşlar ben Steam'de puan dükanında 2000 puanlık bir duvar kağıdı vardı onu satın aldım Steam profil arka planım hareketli oldu istediğim buydu ama çizim vitrinini nasıl hareketli yaparım? Steam Community :: Heinzel Steam profilim böyle kaldı
Böyle bir şey yapacaksın galiba? :D

Böyle bir şey yapacaksın galiba? :D

Hayır hareketli duvar kağıdı satın aldım ya onu nasıl hareketli çizim vitriniyle aynı yaparım
Elinizdeki görselin GIF imajlasını bulun ve Bu videodan bakarak yapabilirsiniz.

Nereden bulabilirim? Tam boyutta görüntüle diyorum resim veriyor Steam
Bu bağlantı üzerinden istediğiniz tasarımı yapabilirsiniz.

Reis benimki resim değilki hareketli duvar kağıdı bendeki bu resimi çizim vitriniyle hareketli yapmasında işe yarıyor

Bunu ücret karşılığı yapanlar da var isterseniz onlara danışabilirsiniz. En iyi performansı onlardan elde edersiniz diye düşünüyorum.

Bunu ücret karşılığı yapanlar da var isterseniz onlara danışabilirsiniz. En iyi performansı onlardan elde edersiniz diye düşünüyorum.
Ücret karşılığı yapanlar cidden emeklerinin hakkını veriyor. Benim profilime filmden sahne koydu adam.
İmkan varsa para verip yaptırılması taraftarıyım

Dostum attığım linke bakmak çok mu zor anlamadım. Gir bak bulacaksın orada. Yardım da yaramıyor size.

Dostum diyorum ki sana bu resimler için ben hareketli arıyorum anlamıyor musun sıkıntı bu değil ben hareketli duvar kağıdı satın aldım diyorum Steam'den sen bana resimi gösteriyorsun lütfen bunu atmadan önce sende bir güzel konuyu okuda gel. Ayrıca bu site hareketli duvar kağıdını göstermiyor sadece resmi indirmeni sağlıyor GIF desteklemiyor.
Ücret karşılığı yapanlar cidden emeklerinin hakkını veriyor. Benim profilime filmden sahne koydu adam.
İmkan varsa para verip yaptırılması taraftarıyım.

Çok uçuk fiyattaydı en son bir yerden bakmıştım hani bir duvar kağıdı için 70 80 TL verecek duruma sahip değilim.

Yeni konular

Geri
Yukarı