Steam'de çoğu profilin altına yorum atan Steam "ünlüleri"

Herkesgibi

Kilopat
Arkadaşlar bilmem denk geldiniz mi? Fark ettiniz mi? Steam'de bazı kişiler benim her yerde karşıma çıkıyorlar; hesapları 70 levellik, bir sürü grupları olan, "sadece gruplarıma katılanları arkadaş ekliyorum" diyen bazı kişiler var özellikle de kadın oluyor bu kişiler. Oyun oynarken lobimizdeki oyuncuların profiline baktığım zaman 100 tanesinden en az 35 tanesinde o profillerin imzası oluyor, onlara soruyorum "Ya bunlar kim? Neden imzaladılar profilini?" falan diye hiçbirisi doğru düzgün cevap vermiyor. Şöyle de bir olay yaşadım, bir tanesini merak edip profiline yorum attım "çok güzel bir profil😸" diye ve aradan birkaç gün geçtikten sonra profiline baktım; yorumumu silmiş ve artık yorum atamıyordum. Acaba Steam levelimden dolayı mı desem, leveli olmayan, VAC ban yemiş profillerde bile imzaları var ayrıca Steam'im 30 level.
Tarikat mı var Steam'in içinde acaba?😂

Üyesi olduğum küçüklü büyüklü çoğu grupta da yorumları var. CS oynarken arada maç aratanlar kısmında da denk geliyorlar. Bilmem ben mi algıda seçicilik yapıyorum, cidden çok fazla görüyorum. Sizin de dikkatinizi çekti mi bu kişiler? Tanıyan varsa kim bunlar?😊

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar bilmem denk geldiniz mi? Fark ettiniz mi? Steam'de bazı kişiler benim her yerde karşıma çıkıyorlar; hesapları 70 levellik, bir sürü grupları olan, "sadece gruplarıma katılanları arkadaş ekliyorum" diyen bazı kişiler var özellikle de kadın oluyor bu kişiler. Oyun oynarken lobimizdeki oyuncuların profiline baktığım zaman 100 tanesinden en az 35 tanesinde o profillerin imzası oluyor, onlara soruyorum "ya bunlar kim? Neden imzaladılar profilini?" falan diye hiçbirisi doğru düzgün cevap vermiyor. Şöyle de bir olay yaşadım, bir tanesini merak edip profiline yorum attım "çok güzel bir profil😸" diye ve aradan birkaç gün geçtikten sonra profiline baktım; yorumumu silmiş ve artık yorum atamıyordum. Acaba Steam levelimden dolayı mı desem, leveli olmayan, VAC ban yemiş profillerde bile imzaları var ayrıca Steam'im 30 level.
Tarikat mı var Steam'in içinde acaba?😂

Üyesi olduğum küçüklü büyüklü çoğu grupta da yorumları var. CS oynarken arada maç aratanlar kısmında da denk geliyorlar. Bilmem ben mi algıda seçicilik yapıyorum, cidden çok fazla görüyorum. Sizin de dikkatinizi çekti mi bu kişiler? Tanıyan varsa kim bunlar?😊

Paralel devlet var hocam Steam'de. Adı SETÖ.

Boş işler. Steam'i sosyal medya gibi kullanan sıradan kullanıcılar.

Bunları adam yerine koyup "profilimi imzalar mısın?" diye yalvaran kişiler oluyor. Bu da onların egosunu okşuyor tabii. Kendi kıytırık gruplarına üye olmayanları da arkadaşlık listesine eklemiyorlar.

Son düzenleme:
Bu "imza" olayı ilk çıkarken toplulukta bilinen vasıflı insanlardı. Zamanında BOSS nick'li Devrim abi atardı mesela veya ne bileyim yayıncılar atardı, PhantomL0rd atardı. Şimdi 5 level Steam'i sadece CS:GO oynamak için kullanan tipler her gördüğünden imza ister hâle geldi. Aşırı utanç verici bir durum. "İmzacı"lardan uzak durunuz.

Ben valla profil konumumu Büyük Britanya yaptım. Yorumları kapadım. İsim de yabancı isim. Baya dışarıdan bakan İngiliz birine ait sanar. Arkadaş olarak da canımın istediğini ekliyorum canımın istemediğini eklemiyorum. İmza desen kimseye atmadım kimseden de almadım. Kendi halime göre takılıyorum.

O tür profillerin mantığı da genel olarak profilindeki yorum sayısını yükseltmek. Yav kardeşim, orada kaç yazarsa yazsın ne değişecek?

Biri var, taciz ediyor beni resmen XD.
1623960186360.png

1623960207840.png

1623960213899.png

1623960224014.png

1623960232315.png

1623960243091.png

1623960253942.png

1623960259243.png

1623960276777.png

1623960282814.png

Yeni konular