Steam'de CS:GO "Bozuk güncelleme dosyası" sorunu

Eray Gül

Hectopat
Daha fazla  
CS'yi indiriyorum, indirdikten sonra bozuk güncelleme dosyaları diyor ve Steam kendisini sanki bir kısır döngüye sokmuş gibi durmadan dosya indiriyor. Ben de bu yüzden oyuna uzun süredir giremiyorum. İnternette ve forumlarda baya arastırma yaptım sorunla ilgili, neredeyse tüm çözümleri denedim yine de düzelmedi. Çözümünü bilen var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dosya doğrulaması yaptınız mı?

Dosya doğrulaması yaptınız mı?
Dosya doğrulaması birçok kez yaptım. İlk yapışımda 8 tane indirilmemiş dosya yazdı.Bende indirmeye koydum toplam 700 MB'lik bir dosya indi.Bende tekrardan ne olur ne olmaz diye bir doğrulama daha yaptım bu seferde 5 tane indirilmemiş dosya var yazdı.Ben tekrar indirdim ve bu olay 2-3 gün sürdü.Hep indirilmemiş dosya var diye steam durmadan dosya indirdi olan internetin kotasına oldu.Sonrasında bir ara oyun açıldı bende deneme olsun diye ölüm maçına girdim ve beni ana menüye atarak aşağıdaki fotoğraftaki hata yazdı. Oyunu ve steamı bir çok kez silip yükledim fakat yine aynı bozuk güncelleme dosyaları hatasıyla karşılaştım.Düzelmesi için denemeler yaparken oyun yine 1-2 kez açıldı ama yine herhangi bir oyunun moduna girince bu seferde aşağıdaki 2 ingilizce olan hatayı aldım. Bu arada oyun kendi kendine dosya indirmeyi bırakınca Counter Strike Global Offensive güncellenirken bir hata oluştu adlı başka bir hata aldım. O da aşağıda bulunuyor. Çözümlerinizi bekliyorum.

Sorun hala devam ediyor. Gerçekten çözümü bilen yokmu ?

Dosya doğrulaması birçok kez yaptım. İlk yapışımda 8 tane indirilmemiş dosya yazdı.Bende indirmeye koydum toplam 700 MB'lik bir dosya indi.Bende tekrardan ne olur ne olmaz diye bir doğrulama daha yaptım bu seferde 5 tane indirilmemiş dosya var yazdı.Ben tekrar indirdim ve bu olay 2-3 gün sürdü.Hep indirilmemiş dosya var diye steam durmadan dosya indirdi olan internetin kotasına oldu.Sonrasında bir ara oyun açıldı bende deneme olsun diye ölüm maçına girdim ve beni ana menüye atarak aşağıdaki fotoğraftaki hata yazdı. Oyunu ve steamı bir çok kez silip yükledim fakat yine aynı bozuk güncelleme dosyaları hatasıyla karşılaştım.Düzelmesi için denemeler yaparken oyun yine 1-2 kez açıldı ama yine herhangi bir oyunun moduna girince bu seferde aşağıdaki 2 ingilizce olan hatayı aldım. Bu arada oyun kendi kendine dosya indirmeyi bırakınca Counter Strike Global Offensive güncellenirken bir hata oluştu adlı başka bir hata aldım. O da aşağıda bulunuyor. Çözümlerinizi bekliyorum.

Dosya Ekleri

• 1.jpg
    1.jpg
    37 KB · Görüntüleme: 110
  • 2.jpg
    2.jpg
    130,8 KB · Görüntüleme: 121
  • 3.jpg
    3.jpg
    133,8 KB · Görüntüleme: 119
  • 4.jpg
    4.jpg
    15,1 KB · Görüntüleme: 104
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı