Steam'de Dead by Daylight oyun içi altın dolarla mı?

64 GB RAM

Hectopat
Makaleler
1
Oyun içerisinde gerçek parayla satılan altın oyunun Epic Games sürümünde 500 tanesi 50 lira şeklinde satılıyor. Steam dolar kuruna geçti fakat Steam versiyonunda da aynı mı? Yoksa 500 altın dolarla mı satılıyor orada 50 liranın karşılığı olarak. Dead by Daylight oyununu güncel olarak Steam'den oynayan varsa gösterebilir mi?

Evet dostum, dolar ile satış yapılıyor.

Screenshot_1.jpg

Steam'da artık TL diye bir şey yok ustam. Büyük ihtimal çok daha pahalıya gelecektir.
Oyunu behaviour accountdan epic ve steamdan merge yapıp epicden almanızı öneririm hocam. Steam eskiden de daha pahalıydı şuan da pahalı epicden DBD de. Tabi altın aktarılmaz ne alacaksanız epicden almalısınız. Reklam olmayacak ise bu discord verirdim DBD ile ilgili ve çok kaliteli.

Çözümü buldum. Epic Games hesabınız da DBD varsa TL olarak Steam hesabınıza alabiliyormuşsunuz. YouTube üzerinden bakabilirsiniz.
Hocam neden konu açıp kendi kendinize çözüyorsunuz bazen garip geliyor fakat dediğim gibi. Merge yapmanız gerekiyor ve her platformda ki AC sadece o platformda gözükür, diğer platformlarda gözükmez. Alacağınız şeyi direkt o platformdan almalısınız.
Ekran görüntüsü 2024-01-31 021516.png

Hocam neden konu açıp kendi kendinize çözüyorsunuz bazen garip geliyor fakat dediğim gibi. Merge yapmanız gerekiyor ve her platformda ki AC sadece o platformda gözükür, diğer platformlarda gözükmez. Alacağınız şeyi direkt o platformdan almalısınız.Eki Görüntüle 2102717
Açtığım konu Epic Games hesabınızdan alıp Steame aktarmak mümkün mü? Değil. Steam üzerinden kristal dolarla mı satılıyor? sorusuydu. Ben siz eğer bunu bilmiyorsanız ve dolarla alıyorsanız yararlanın diye söyledim. Biliyormuşsunuz zaten.

Açtığım konu Epic Games hesabınızdan alıp Steame aktarmak mümkün mü? Değil. Steam üzerinden kristal dolarla mı satılıyor? sorusuydu. Ben siz eğer bunu bilmiyorsanız ve dolarla alıyorsanız yararlanın diye söyledim. Biliyormuşsunuz zaten.
Hocam steam çöpü bile dolarla satıyor şuan, epicde de zam yapmış behaviour interactive. Oyunda olmayan denge ile daha az skin alabileceğiz. İki katı zam yapacak kadar aptal olduklarını zannetmiyordum fakat hem cells fiyatları çok çok artmış bizim için hemde oyun daha da dengesiz oldu şuan. Hafif ipin ucu kaçtı zaten DBD de. Yakında ranked falan da gelir ve tamamen popüler oyunlara benzetirler, içerik özgün diye tutuyordu ama tamamen bozuldu şuanda.

Yeni konular

Geri
Yukarı