Steam'de download hızı aniden düşüyor

sead

Centipat
Daha fazla  
Öncelikle herkese iyi günler Steam hesabım üzerinden Sea of Thieves indirmeye çalışıyorum ve indirme hızım aşağı yukarı 1,5 MB civarı. Fakat bazen download o kadar fazla düşüyor ki tahmini süre 1 yılı aşıyor. Aslında o kadar da kötü bir internete sahip değilim ama dediğim gibi ara sıra sanki biri internetin fişini çekmiş gibi aniden saniyede 20 bite falan düşüyor. Sebebi nedir acaba?

image_2022-07-20_143659846.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle herkese iyi günler Steam hesabım üzerinden Sea of Thieves indirmeye çalışıyorum ve indirme hızım aşağı yukarı 1,5 MB civarı. Fakat bazen download o kadar fazla düşüyor ki tahmini süre 1 yılı aşıyor. Aslında o kadar da kötü bir internete sahip değilim ama dediğim gibi ara sıra sanki biri internetin fişini çekmiş gibi aniden saniyede 20 bite falan düşüyor. Sebebi nedir acaba?

Eki Görüntüle 1458056
Disk kullanmaya başladığı zaman yapıyor.

Eki Görüntüle 1458056

Arada çok fazla duvar veya sinyal çakışması olduğunda sorun olabiliyor. Kablosuz mouse gibi cihazların 2.4G sinyalleri genelde karışır, eğer dilerseniz 5 GHz de bir çözüm. Ama eğer yapabilirseniz Ethernet çekmek kalıcı bir çözüm olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı