Steam'de Dragon's Dogma: Dark Arisen %84 İndirimde: 96,00 TL

Makaleler
10
Daha fazla  
1694509839592.png

Steam Sayfası
Dragon's Dogma Dark Arisen, üçüncü şahıs aksiyon RPG'sidir ve ilk olarak 2012'de Xbox 360 ve PlayStation 3 için özel olarak piyasaya çıkan Dragon's Dogma'nın 2016'da çıkmış geliştirilmiş bir versiyonudur. Daha önce Devil May Cry 4, Resident Evil 4 veya Dino Crisis gibi oyunlar üzerinde çalışmış, Hideaki Itsuna ve Hiroyuki Kobayashi liderliğindeki Capcom ekibi tarafından geliştirildi.

Oyunun aksiyonu ejderhalar, grifonlar, hidralar ve harpiler gibi çeşitli efsanevi yaratıklarla dolu açık bir fantezi dünyasında gerçekleşir. Ana hikaye, kahramanın yaşadığı kasabaya güçlü bir ejderhanın saldırısıyla başlar. Canavarın “seçilmiş kişi” olarak adlandırdığı kahramanın köyüne saldırının nedeni olduğu ortaya çıkıyor.

Ejderha ana kahramanın kalbini söker, ancak seçilmiş kişi hayata bir şekilde geri döner ve kimliği hakkındaki gerçeği ortaya çıkarmak ve ejderhayı öldürmek onun yeni görevi haline gelir. Oyun yan içeriklerle beraber ortalama 50-100 saat sürebilen bir oynanışa sahiptir.

15 liraya almıştım :D ama bu fiyatına da gayet değecek bir oyun. Almanızı tavsiye ederim.

Bu arada oyun bayağı bir zor çünkü elimizden hiç tutmuyor herhangi bir ipucu vermiyor görece nasıl gideceğimizi bile söylemiyor.

Şaka gibi 15TL'ye hesabıma eklemiştim.Eğer çok meraklısıysanız verilebilecek fiyat oldukça sevilen bir oyun ama öylesine bakayım kafasında asla tavsiye etmem.

Bu oyunu çok ucuz bir fiyattan almıştım. Merak edenler için çok muazzam bulduğum bir oyundur. Lakin oyun biraz takılmalık tarzda değil. Oyun parti sistemli partiniz var görevlere gidiyorsunuz. Kendinize ana karakter yaptıktan sonra bir de kendi astınızı bile tasarlıyorsunuz. Ama görevlerin nasıl yapılacağını anlamak zamanımı almıştı. Bu yüzden kaliteli bir oyun benim için.

Yeni konular

Geri
Yukarı