Çözüldü Steam'de Düşük İndirme Hızı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Talix

Centipat
Daha fazla  
Hepinize iyi akşamlar. Steam'den Sea of Thieves indiriyordum. Fark ettiğime göre Steam indirme hızım hem internet hızıma göre hem de PlayStation indirme hızıma göre çok daha yavaş. PlayStation'da sabit 11MB/s görürken Steam'de bu 6MB/s'ye kadar düşüyor. Ne yapabilirim acaba?

1669564531573.png

1669564639087.png

Dosya Ekleri

• 1669564503351.png
    1669564503351.png
    2,2 KB · Görüntüleme: 15
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Birkaç ay önce ben de düşük indirme hızına sahiptim ancak bu yöntemleri yaptıktan sonra şu an 13,2 MB indirmekteyim, hatta arkada Injustice inmekte. 20 GB 4 saat göstermekte :D ( umarım işe yarar )

-Steam indirme önbelleğini temizleyin.
-Ardından sunucu bölgesini Amerika'dan herhangi bir bölge yapın. ( tavsiyem atlanta )
Hepinize iyi akşamlar. Steam'den Sea of Thieves indiriyordum. Fark ettiğime göre Steam indirme hızım hem internet hızıma göre hem de PlayStation indirme hızıma göre çok daha yavaş. PlayStation'da sabit 11MB/s görürken Steam'de bu 6MB/s'ye kadar düşüyor. Ne yapabilirim acaba?

Eki Görüntüle 1586423

Eki Görüntüle 1586426

PlayStation ve bilgisayarının Wi-Fi alıcısı farklı büyük ihtimalle. Çok bilmiyorum fakat sanırım Wi-Fi 5, Wi-Fi 6 gibi şeyler var.

Eki Görüntüle 1586423

Eki Görüntüle 1586426

Steam ayarlarından indirme sunucularını sana en yakın olan şehre göre ayarlayabilirsin. Ya da indirmeyi durdurup sonra devam ettirmek de işe yarayabilir.

PlayStation ve bilgisayarının Wi-Fi alıcısı farklı büyük ihtimalle. Çok bilmiyorum fakat sanırım Wi-Fi 5, Wi-Fi 6 gibi şeyler var.

Bilgisayarda çıkan sonuçlardaki indirme hızı yine de Steam'deki indirme hızından çok daha fazla.

Birkaç ay önce ben de düşük indirme hızına sahiptim ancak bu yöntemleri yaptıktan sonra şu an 13,2 MB indirmekteyim, hatta arkada Injustice inmekte. 20 GB 4 saat göstermekte :D ( umarım işe yarar )

-Ardından sunucu bölgesini Amerika'dan herhangi bir bölge yapın. ( tavsiyem atlanta )

Çözüm

Şuan Rainbow indiricem. Dediğinizi yaptım başlatıyorum sonucu size aktarıcam

1669628118812.png

Efendim şu anda gayet güzel gidiyor. Gerçekten Amerikaya bağlanınca hız dengesiz değil sabit. hatta şuan 11mb/s. Teşekkür ederim :D

Son düzenleme:

Geri
Yukarı