Steam'de düşük indirme hızı

furkan23235

Hectopat
Daha fazla  
Turktelekomun 16MB'ye kadar olan paketini kullanıyorum Speedtest sitesinde aldığım değer 4.44 Turktelekomun sitesinde 3.5 fakat Steam'de 450-500KB/S ile indiriyorum. Müşteri temsilcisi ile görüştüm sorun yok dediler yaklaşık 10 gün önce interneti bağlattım sorun nedir?

Dosya Ekleri

• sdsd.png
    sdsd.png
    151,2 KB · Görüntüleme: 41
Son düzenleyen: Moderatör:
Hat değerlerini atman lazım. 4mbit alıyorsun Steam'de de o hızda indiriyorsun onda bir sorun yok. Mbit ile mb/s ya da kb/s farklı birimler Speedtest'te gördüğün hız Mbit Steam'de gördüğün Kb/s. 4mbit internet ile 400-500 kb/s indirirsin 16Mbit ile 1.4 1.5 Mb/s indirme yaparsın.

Hat değerlerini atman lazım. 4mbit alıyorsun Steam'de de o hızda indiriyorsun onda bir sorun yok. Mbit ile mb/s ya da kb/s farklı birimler Speedtest'te gördüğün hız Mbit Steam'de gördüğün Kb/s. 4mbit internet ile 400-500 kb/s indirirsin 16Mbit ile 1.4 1.5 Mb/s indirme yaparsın.
nasıl atılıyor ?
Bu problemi çoğunlukla yaşıyorum. Modemi kapatıp açınca kendiliğinden düzeliyor, deneyebilir misiniz?
denedim olmuyor
Speedtest üzerinden hız testi yap onu at bir de.

Dosya Ekleri

• sssss.png
    sssss.png
    65,1 KB · Görüntüleme: 38
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı