Steam'de Elden Ring 420 TL

Zam alacaksa genel oyun fiyatı zamlanır hocam. Tam olarak Steam önerili kur fiyatı üzerinden satılıyor çünkü. Önerili kurun üzerine fiyat koymaya da pek cesaret eden yapımcı olmuyor açıkçası.

İndirimde yapmıyor oda cesaret kendine güveniyor oyunu satıyor demek ki şu anki fiyattan artmaması için bir sebep göremiyorum.

Daha önce Sekiro bitirdim birkaç BOSS dövüşünüde belki yardım alarak kesmiş olabilirim. 🫣🤫 Sizce Elden Ring satın almalı mıyım?
Yine yardım alarak kesebilirsin ama Elden ringde sana yardım eden npc karakterlerin yanından seninle birlikte savaşa giren birçok hayalet türü yardımcı savaşçılarında var. Soullike türü seviyorsan bence alıp oynamalısın.

İyi sen oynayabiliyormuşsun reis benim ekran kartı GTX 1050 3 GB açar mı açmazmı donarmı bilemiyorum.

Elden Ring sistem gereksinimleri (Minimum):

• İşletim Sistemi: Windows 10
  • İşlemci: Intel Core i5-8400 ya da AMD Ryzen 3 3300X
  • RAM: 12 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1060, 3GB ya da AMD Radeon RX 580, 4GB
  • DirectX: DirectX 12
  • Depolama Alanı: 60 GB
  • Ses Kartı: Windows uyumlu ses cihazı

Elden Ring sistem gereksinimleri (Önerilen):

• İşletim Sistemi: Windows 10 ya da Windows 11
  • İşlemci: Intel Core i7-8700K ya da AMD Ryzen 5 3600X
  • RAM: 16GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1070, 8GB ya da AMD Radeon RX Vega 56, 8GB
  • DirectX: DirectX 12
  • Depolama Alanı: 60 GB
  • Ses Kartı: Windows uyumlu ses cihazı

GTX 1050 açar ama 3gb vram yeter mi bilmiyorum. 720p de fps arttırma modu kurarak 50 60fps alırsın diye düşünüyorum. Oyundan böyle zevk alır mısın bilemem ama.

İndirimde yapmıyor oda cesaret kendine güveniyor oyunu satıyor demek ki şu anki fiyattan artmaması için bir sebep göremiyorum.

From Software yıllardır indirim takvimi düzensiz olan bir firma zaten. Senelerce Dark Souls re indirime sokmayıp 2 ve 3'ü soktu, bir anda 2 ve 3'ün indirimlerini kesip kısa bir aralıkta Remastered'ı indirime soktu vs. İndirime sokmaması ile fiyat artışı yapması farklı konular. Yıllardır Soulsborne'ların fiyatı aynı çünkü, önerili kurun bile altına satılıyorlar. İndirime sokmasa bile dediğim gibi büyük oyun firmaları önerili kurun dışına pek çıkmıyor genelde. Yine de piyasa bu denli karışıkken hiçbir şey için kesin konuşamayız hocam. Bakarsın 2 hafta sonra çakarlar 800 lirayı xd

Nays kampanyası ile %20 indirim sağlayıp daha uyguna alınabilir. Kampanyayı kontrol etmenizde yarar var.
Hocam ilaç gibi geldi bu bilgi ya. 340TL civarına alıp geçeceğim şimdi. Teşekkür ediyorum :)

Geri
Yukarı