Steam'de Gta IV + Gta San Andreas 9.35 TL - Grand Theft Auto Complete Pack 15.00 TL

Arkadaşlar peki bu oyunu daha önce oynayanlar bilir, bu oyun 1.0.7 patch yemeden adam olmayan bir oyun, şimdi steam'dan aldığımız oyun patch'li olarakmı bize gelir yoksa patch'i rockstar sitesinden bulup indirmemizmi lazım?

O patch ben korsanda kullanmıştım yanlış hatırlamıyorsam ilaç vs. yaması falan. Orijinal de öyle bir sıkıntı olacağını zannetmiyorum.

Bende steam versiyonu var ve güncel, bahsettiğim sorun en güncel halinde bile var yani. GTX 970 ve GTA IV anahtar kelimeleriyle bi arama yapın ne kadar sorunlu olduğunu görün, bazı çalıştırma parametreleri verilmiş kimine çözüm olmuş ama bana olmadı.
Neyse ki sadece deneme amaçlı açmıştım çok sorun etmiyorum.

Bende steam versiyonu var ve güncel, bahsettiğim sorun en güncel halinde bile var yani. GTX 970 ve GTA IV anahtar kelimeleriyle bi arama yapın ne kadar sorunlu olduğunu görün, bazı çalıştırma parametreleri verilmiş kimine çözüm olmuş ama bana olmadı.
Neyse ki sadece deneme amaçlı açmıştım çok sorun etmiyorum.
Güncelden kastınız patch'li versiyonu sanırım değil mi ?

Şöyle bir sorun var. GTA 4 ile yetinebilirim fakat oyun işlemci üzerinden çalışıyor. Grafik kartını görmüyor. Bu steam'dan indirildiğinde çözülecek mi? Ben oyunla ilgili olduğunu düşünüyorum

Evet yapıyorum ama hata veriyor operatör için geçerli değil gibi bir şey dedi telefonuma işlemin gerçekleşmediğine dair mesaj geldi. :(
Hattın büyük ihtimal Vodafone. Denemiş biri olarak konuşuyorum "Avea ve Turkcell faturasızda mobil ödeme geçerli (Faturalıyı bilmiyorum.)".
Not: Hattın en az 30 gün açık olması lazım.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı