Çözüldü Steam'de hediye gönderen kişi silinirse hediye gider mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

mirsady

Hectopat
Makaleler
5
Yer
Eskişehir
Merhaba arkadaşlar, forumdan bir arkadaştan Valheim aldım. Kendisi beni arkadaş ekleyip oyunu bana attı. Benim küçük kardeşim bazen Steam hesabıma girip insanları arkadaşliktan çıkartıyor. Eğer onu arkadaşliktan çıkarırsa oyunum gider mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hayır, gitmez. Kabul ettiğinizde sonsuza kadar sizindir.
2 saat oyunu oynayın iade etme ihtimaline karşı. Ondan sonra sonsuza kadar sizin. Çözüm olarak işaretlersen mutlu olurum.

Çözüm dilenciliği yapma. Ayrıca oyun iadesi yapmaya çalışırsa hem oyunu alan kişi hem de oyunu hediye eden kişinin onay vermesi gerekiyor. Oyunu hediye alan kişi iadeye hayır derse oyun kütüphanesinden silinmez.

Çözüm dilenciliği yapma. Ayrıca oyun iadesi yapmaya çalışırsa hem oyunu alan kişi hem de oyunu hediye eden kişinin onay vermesi gerekiyor. Oyunu hediye alan kişi iadeye hayır derse oyun kütüphanesinden silinmez.
Ben öyle biliyorum bu forumda birkaç kişi öyle demişti. Bu kadar aşağılamanıza gerek yok. Saygı çerçevesini koruyun lütfen. Çözüm dilenciliği de ne ? Arkadaş isterse işaretler. Biraz saygılı olsanız iyi olacak!

Artı -3 Eksi
Ben öyle biliyorum bu forumda birkaç kişi öyle demişti. Bu kadar aşağılamanıza gerek yok. Saygı çerçevesini koruyun lütfen. Çözüm dilenciliği de ne? Arkadaş isterse işaretler. Biraz saygılı olsanız iyi olacak!

Kusura bakmayın zaten bu konu kategorisinde çözüm seçeneği yok önce bunu öğrenin sonrasında 'çözüm olarak işaretleyin mutlu olurum' diye gezinmeyin. Kimse burada bunu yapmaz. Çözüm, mesaj, beğeni, blog, makale sayılarınızın fazla olunca daha burada herkes daha iyi, daha saygın, daha üstün olacağınızı falan düşünmeyin. Ayrıca bu tartışmamız yüzünden konu farklı yerlere gittiği için ya konu kapanacak ya da mesajlarımız silinecek.

Geri
Yukarı