Steam'de hiçbir mail gelmeden hesabım silindi

Adolfis

Hectopat
Kaç yıllık hesabım ve 200'e yakın oyun var içinde.
Bugün okuldan döndüm ve bir baktım, Steam'e girmeye çalışırken Steam ağına bağlanamıyor falan dedi. Sonrasında Steam'in kendi sayfasından girmeye çalıştım. Bir baktım kullanıcı adı veya şifre yanlış dedi. Değiştirmek için mail gönderdim. Maile girdim ve hesabımın ne profil fotoğrafı ne adı vardı.
Arkadaşıma baktırdım ve arkadaşım baktığında YDS bilmem ne bilmem ne diye bir ismim vardı ve profile tıkladığında ulaşılamıyor diyordu. Hiçbir şey anlamadım, rica ediyorum yardımcı olun.

Bir de şifreyi değiştirmek için tıkladığımda işlem yapılamıyor mu ne dedi. Hepsinin SS'ini alıp atacağım şimdi.
Tüm SS'ler bunlar.

Dosya Ekleri

• steam1.png
    steam1.png
    17,3 KB · Görüntüleme: 90
  • şifre.png
    şifre.png
    30,6 KB · Görüntüleme: 82
  • steam ağı.png
    steam ağı.png
    9,2 KB · Görüntüleme: 85
  • şifre 2 .png
    şifre 2 .png
    57,7 KB · Görüntüleme: 84
Son düzenleyen: Moderatör:
Kaç yıllık hesabım ve 200'e yakın oyun var içinde.
Bugün okuldan döndüm ve bir baktım, Steam'e girmeye çalışırken Steam ağına bağlanamıyor falan dedi. Sonrasında Steam'in kendi sayfasından girmeye çalıştım. Bir baktım kullanıcı adı veya şifre yanlış dedi. Değiştirmek için mail gönderdim. Maile girdim ve hesabımın ne profil fotoğrafı ne adı vardı.
Arkadaşıma baktırdım ve arkadaşım baktığında YDS bilmem ne bilmem ne diye bir ismim vardı ve profile tıkladığında ulaşılamıyor diyordu. Hiçbir şey anlamadım, rica ediyorum yardımcı olun.

Bir de şifreyi değiştirmek için tıkladığımda işlem yapılamıyor mu ne dedi. Hepsinin SS'ini alıp atacağım şimdi.
Tüm SS'ler bunlar.
Bilgisayarı kapatıp aç, modemi sıfırla ve telefonundan vpn açıp hesabına girmeyi dene başka bir kişi daha benzer bir durumu yaşamış.
Ama sanırım kesinti tarzı bir şey olduğu için sonradan hesabı gelmiş belki de sende de böyle olucak

Hesabın silinmiş mi yoksa ismi mi değişmiş anlamadım. Silinmişse nasıl arkadaşından baktığında görünüyor? Profil linkini atar mısın?

Hesabın silinmiş mi yoksa ismi mi değişmiş anlamadım. Silinmişse nasıl arkadaşından baktığında görünüyor? Profil linkini atar mısın?

Tam olarak arkadaşımdan almadım SS i ama ekran paylaşmıştı sanırım buydu değilse bile bayağı benzer bir şeydi.

Bilgisayarı kapatıp aç, modemi sıfırla ve telefonundan VPN açıp hesabına girmeyi dene başka bir kişi daha benzer bir durumu yaşamış.
Ama sanırım kesinti tarzı bir şey olduğu için sonradan hesabı gelmiş belki de sende de böyle olacak.

Tamamdır hemen şimdi deniyorum.

Dosya Ekleri

• proifl.png
    proifl.png
    21,6 KB · Görüntüleme: 68
Aynı durumu bende yaşıyorum profil resmim ve ismin sayıya dönmüş
çözüm bulursan lütfen bana da ilet ya da yeni herhangi bir şey öğrenirsen
Bilgisayarı kapatıp aç, modemi sıfırla ve telefonundan VPN açıp hesabına girmeyi dene başka bir kişi daha benzer bir durumu yaşamış.
Ama sanırım kesinti tarzı bir şey olduğu için sonradan hesabı gelmiş belki de sende de böyle olacak.

Bilgisayarı kapatıp açtım bilgisayardan VPN açıp denedim olmadı aynı şekilde telefondan da VPN açıp denedim olmadı.

Hocam herhalde genel bir sorun zamanla düzelir.

Dostlar hesabım geri kaldı kusuruma bakmayın panik yaptım ama çok teşekkür ederim alakanız için.

Geri
Yukarı