Çözüldü Steam hesabım silindi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

enescanc22

Hectopat
Daha fazla  
Dün akşam Steam hesabıma girdiğimde 15yıl community ban atıldığını gördüm. Ardından ticket attım sebebini öğrenmek için. Ama geri dönüş olmadı. Neyse dedim en azından oyun oynayayım. GeForce NOW'dan R6 giriyordum ve oyun kütüphanenizde değil dedi. Makbuzu falan her şey duruyor. Şimdi dizi izlerken ticket a cevap gelmişmi bakayım dedim. Mesaj geldi.

Steam Support has removed this number from the account mierefucki... Contact us if you didn't request this. B043.

Steam'e girdim ve hesabim artik yoktu. Kullanici adi ve şifre yanlış gözüküyordu hesap adımla aynı başka bir hesap yok zaten.

Steam Destek :: Hesap Silme - Yaygın Sorular

Üstte belirttiğim kısımdan bilgi alabilirsin, baya ilginç silme talebi açmamışsın. Açıldıktan sonra zaten 30 gün süre veriyor hesabın silinmesi için o da gelmemiştir. Steam destek ile iletişime geçmeniz lazım başka çaresi yok ama hesap silindiyse ve şu an giremiyorsan yapacak bir şey yok gibi.

Konu başlığı, ban olayı Steam desteğin attığı mesaj da çok farklı alakasız.

Hesabım silindikten sonra tekrar hesabıma erişim kazanabilir miyim?
Hayır, Steam Destek hesabınızı sildikten sonra hesap ve hesapla ilgili herhangi bir bilgi kurtarılamaz.

Durduk yerde böyle bir şey yapacaklarını sanmıyorum yaptığınız ayrıntılar çok önemli illa bir sebebi vardır hesap sizinmi yoksa satınmı alındı bu çok önemli bir konu ya da hesabı başkalarıyla ortak olarak kullandınız mı?

Durduk yerde böyle bir şey yapacaklarını sanmıyorum yaptığınız ayrıntılar çok önemli illa bir sebebi vardır hesap sizinmi yoksa satınmı alındı bu çok önemli bir konu ya da hesabı başkalarıyla ortak olarak kullandınız mı?
kimseyle ortak kullanmadım hesap satın almayı güvenli bulmadığım için kendim açmıştım ve henüz yeni 10 levele getirmiştim
Bu arada yan hesabımdan kontrol ettim ve arkadaş ekle kısmında da hesabım gözükmüyordu.
Güncelleme: Hesabımın banı kalkmış şu anda toplulukta gözüküyor ve leveli falan duruyor. Ama halen hesabıma giriş yapamıyorum.

Son düzenleme:
kimseyle ortak kullanmadım hesap satın almayı güvenli bulmadığım için kendim açmıştım ve henüz yeni 10 levele getirmiştim
Bu arada yan hesabımdan kontrol ettim ve arkadaş ekle kısmında da hesabım gözükmüyordu.
Güncelleme: Hesabımın banı kalkmış şu anda toplulukta gözüküyor ve leveli falan duruyor. Ama halen hesabıma giriş yapamıyorum.
Hocam durumunuz değişti mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı