Steam'de indirmenin yeniden başlaması

batuhandnd

Kilopat
Daha fazla  
GTA 5 aldım ve indirmek istiyorum ama malum uzun sürüyor. Bende parça parça bilgisayarı sabah açıp indirmeyi başlatıp akşam yatarken indirmeyi duraklatıp sabah tekrar başlatmak istiyorum. Fakat kafama takılan bir olay var. Steam ile daha öncede yüksek boyutlarda oyunlar yüklemiştim ve bir keresinde indirmeyi duraklatıp tekrar sabah başlatmak istedim uzun süreceği için. Örnek veriyorum %70'e kadar indirdikten sonra duraklatıp bilgisayarı sabah açıp tekrar başlattığımda %0'dan başlamıştı. Yani bu konuyu baya araştırdım 2 temel başlık arasında bir görüş mevcut acaba bu konu hakkında bilgisi olan var mı diye sizede sormak istedim.

Steam gerçekten bilgisayarı açıp kapattığınızda indirmeyi 0 dan mı başlatıyor yoksa,
100 GB'ın %70'ini indirdin. Geriye kalan 30 GB için mi %0 olarak gözüküyor ?

Bu iki temel soru arasında gidip geliyorum. Gerçekten doğru olarak bilen ve deneyen biri varsa benide aydınlatırsa çok memnun olurum.

Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
2 yıldır Steam kullanıyorum daha hiç yarıda bıraktığım indirme ertesi sabah sıfırdan başlamadı. Eğer sıfırdan başlama gibi bir olay olursa kütüphanenizin yerini kontrol edin. Bazen kendi kendine kütüphanenizin yeri değişebiliyor.

2 yıldır Steam kullanıyorum daha hiç yarıda bıraktığım indirme ertesi sabah sıfırdan başlamadı. Eğer sıfırdan başlama gibi bir olay olursa kütüphanenizin yerini kontrol edin. Bazen kendi kendine kütüphanenizin yeri değişebiliyor.
Yani şimdi tekrar kontrol edeyim diyecem GTA 5 in 15 GB'ı indi. Duraklatsam sabah açsam 0 dan başlasa evlat acısı gibi olacak zaten internet yavaş. 0 dan başlaması çok saçma zaten ama 2 kere başıma geldiği için tedirginim. Yoksa hangi oyundu tam hatırlamıyorum onu indirdiğim zaman sabah kaldığı yerden devam etmişti. Fakat 2 oyun daha yüklemiştim onlar 0 dan başlamıştı. Kütüphanenin yeride aynı değişse uyarı veriyor zaten steam nereye yüklü ise oraya kuruyor. Anlamış değilim. :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı