Steam'de item düşüren oyun önerisi

Ücretsiz oyun içi item düşen bir oyun varsa söyleyebilir misiniz?
Blockpost var. Level atladıkça 10 kuruşluk falan kasa veriyor. 2 levelde bir 2-3 liralık kasa anahtarı veriyor. Ayrıca görevleri yapınca da fiyatı diğerlerine göre biraz daha pahalı olan kasalar veriyor. Görevler zor olsa da eğer işsizsen uğraşabilirsin. Oyun ücretsiz ve sadece 100 MB.
@nickimi kedi7 bir arkadaşımdan Business Tour' dan da item düştüğünü duymuştum. Ama nasıl düşer, item düşürmek zor mu onu hiç bilmiyorum. Dene istersen, bu da ücretsiz. Ayrıca ücretli olsa da indirimde iyi fiyata düşen Don' t Starve Together oyunu da günlük her girişinde item veriyor fakat genelikle 6 kuruşluk verse de 1000 TL' lik item verme ihtimali de var. Oyunu oynadıkça da item veriyor.
Son olarak da Amazon Prime' ın verdiği Pubg paketiyle 40-50 civarında kazanabilirsin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
ya da Amazon Prime nasıl ucuza Kullanılır ve para kazanılır?
Ve tabii ki CS:GO Prime' ı da unutmayalım.

Son düzenleme:
Blockpost var. Level atladıkça 10 kuruşluk falan kasa veriyor. 2 levelde bir 2-3 liralık kasa anahtarı veriyor. Ayrıca görevleri yapınca da fiyatı diğerlerine göre biraz daha pahalı olan kasalar veriyor. Görevler zor olsa da eğer işsizsen uğraşabilirsin. Oyun ücretsiz ve sadece 100 MB.
Dün oynamaya başladım gayet güzel oyun

Geri
Yukarı