Steam'de kaldırılan oyunun üst versiyonunu satın almak

WallyWest619

Hectopat
Yer
Bornova/İzmir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Injustice 2 oyunumu Ultimate versiyona yükseltmek istiyorum ancak oyunun Ultimate Edition'ını Ultimate'e yükseltme paketinden daha ucuza buldum. Şimdi Injustice 2'yi kaldırmadan Injustice 2 Ultimate Edition'ın CD anahtarını girersem oyunun güme gideceğimden korkuyorum. Onun için Injustice 2'yi Steam'den kaldırıp Ultimate'in CD anahtarını girmeyi düşünüyorum. Bir sorun çıkar mı?

CD anahtarı ile oyunu ekleyeceksen kaldırmana gerek. Zaten oyunu satın alarak yükseltmek istersen uygun değilsen Steam izin vermez. Yani direk CD anahtarını yaz en fazla oyun zaten sende var hatası alırsın.

Peki CD Key'i oyun sende var diyerek kabul etmezse ben de Injustice 2'yi Steam'den kaldırıp CD Key'i tekrar denersem olur mu? Artık bu da olmazsa başka hesap açacağım.
Aklına bu kadar takılacaksa yeni hesap açıp o hesapta kullanman daha mantıklı olur. Hiç değilse aklın orada kalmaz. Ayrıca yeni hesap açmakla kaybedecek bir şeyin yok.

Peki CD Key'i oyun sende var diyerek kabul etmezse ben de Injustice 2'yi Steam'den kaldırıp CD Key'i tekrar denersem olur mu? Artık bu da olmazsa başka hesap açacağım.

Oyunu kaldırmadan dene, olmazsa oyunu hesabından kaldırıp CD Key'i girersin. Bu ikisini de dene, ikisnden birinde mutlaka olur. CD Key aktifleştirilmedikçe boşa gitmez merak etme.

Oyunu kaldırmadan dene, olmazsa oyunu hesabından kaldırıp CD Key'i girersin. Bu ikisini de dene, ikisnden birinde mutlaka olur. CD Key aktifleştirilmedikçe boşa gitmez merak etme.
Hocam valla artık çok geç. Yeni bir hesap açıp kodu aktifleştirdim. Şuanda kuruyorum oyunu, ana hesaba da oyuna erişim vereceğim. O şekilde halledeceğim artık

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı