Steam'de kâr etmek

Bilmeyenler için söyleyeyim, zup! Oyun serisini de indirim olduğu zaman alabilirsiniz. Şu an 2.10 indirimde 1.05 oluyor.

Hocam zup un 5 oyununu almıştım indirindeyken onda da aldığım 5 oyundan kartları ile satarken 1 tanesinde zarar ettim

Hocam zup un 5 oyununu almıştım indirindeyken onda da aldığım 5 oyundan kartları ile satarken 1 tanesinde zarar ettim
Aynısını bende yaşamıştım , düşük yorum sayılı olanları almamak lazım. Kartları para etmiyor.

Sadece oyunları alırken Steam marketine ismini yazıp en ucuz kartının fiyatını oyunun toplam kartının yarısının (oyundan düşürebileceğiniz kart değeri çoğu zup oyununda 3 ya da 4 galiba) sayısıyla çarpmak, eğer kazanılan para oyunun parasını aşıyorsa kar, aşmıyorsa risklidir. Zuplar'dan toplamda 20TL gibi bir kârım oldu.

Dediğiniz şey nasıl oluyor kart düşürme falan anlatabilir misiniz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…