Steam'de kâr etmek

Massaka-Diablo

Picopat
Arkadaşlar Steam'dan dün kart düşüren ucuz oyunlara bakıyordum. House of detention diye bir oyun buldum. Fiyatında 1.05 TL ve 10 adet kartı var. Oyun oynayarak 5 tanesini düşürebiliyorsunuz. Hemen Idle Master'i açtım ve 2 saatte 5 kartı düşürdüm. 5 kart fiyatının toplamı 3 TL, oyun 1.05 TL. (Size başlıkta kesin kar yazmamın sebebi oyunda en ucuz kart fiyatı 0.24 ve bu karttan size 5 tane düşse oyunun fiyatından fazla tutuyor. 😃) Size de öneririm bu oyunu almanızı. Şu an indirimde olduğu için 1.05 TL. (İndirim 31 Temmuz'da bitiyor.) iyi oyunlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben o uygulamayı hile olarak biliyorum. Bu yüzden doğru olduğunu düşünmüyorum. Yanlışım varsa düzeltin.
Hile değil, sadece oyunu indirmeye gerek kalmadan oyunu açık tutuyor böylelikle kartlar düşüyor. Siz kendiniz oyunu indirdikten sonra açıp bir şey yapmasanız bile kart düşüyor.

Hile değil, sadece oyunu indirmeye gerek kalmadan oyunu açık tutuyor böylelikle kartlar düşüyor. Siz kendiniz oyunu indirdikten sonra açıp bir şey yapmasanız bile kart düşüyor.

Teşekkür ediyorum. O uygulamayı hile olarak bildiğim için @Massaka-Diablo arkadaşın doğru bir şey yapmadığını düşünüyordum. Linçlemediğiniz, güzelce anlattığınız için teşekkürler.

Geri
Yukarı