Steam'de kâr ettiren oyunlar

Kar ettiren hentai oyunları ve benzeri 20-25 oyunu ana hesabımdan hediye olarak gönderdim. Ardından kartları Idle Master 2 saat içinde düşürdü. Takas ile kartları ana hesabıma aktardım ve sattım. Hediye gönderdiğim oyunları da iade ettim.

Kullandığım oyunlar:
1-Rage Wars
2-Miss Neko
3-HuniePop
4-Milk outside a bag of milk outside a bag of milk
5-Taboos: Cracks
6-Mosaique Neko Waifus 2
7-Mosaique Neko Waifus 3
8-Mosaique Neko Waifus 4
9-Zup! X
10-Seek Girl
11-Seek Girl Ⅲ
12-Seek Girl Ⅳ
13-Hentai Killer
14-Once in Yaissor
15-Hentai Mosaique Puzzle
16-NukGames Pack
17-Awesome Bundle by New Reality Games
18-Hentai Girl (Serinin hepsi)
19-Pretty Angel ve Pretty Neko
20-RUSSIAPHOBIA
21-OutDrive
22-Seen
23-Simple Ball: Extended Edition
24-Sakuya Izayoi Gives You Advice And Dabs
25-Zup! F
26-Zup! Z

Ana hesabımda kartlar 2 saat içinde düşmüyor fakat nedense yan hesaplarda düştü. Kartlar 2 saat içinde düşmeyebilir. Üstteki oyunların hepsinde güzel kar ettiğimi söyleyebilirim.

Pazarımda 20 TL civarı kart var. Üstüne 19,20 TL Stardew Valley oyununu aldım. İyi oyunlar, iyi forumlar dilerim.

Peki 2 saati geçiyorya iade işlemini nasıl yapıyorsun?

Kar ettiren hentai oyunları ve benzeri 20-25 oyunu ana hesabımdan hediye olarak gönderdim. Ardından kartları Idle Master 2 saat içinde düşürdü. Takas ile kartları ana hesabıma aktardım ve sattım. Hediye gönderdiğim oyunları da iade ettim.

Kullandığım oyunlar:
1-Rage Wars
2-Miss Neko
3-HuniePop
4-Milk outside a bag of milk outside a bag of milk
5-Taboos: Cracks
6-Mosaique Neko Waifus 2
7-Mosaique Neko Waifus 3
8-Mosaique Neko Waifus 4
9-Zup! X
10-Seek Girl
11-Seek Girl Ⅲ
12-Seek Girl Ⅳ
13-Hentai Killer
14-Once in Yaissor
15-Hentai Mosaique Puzzle
16-NukGames Pack
17-Awesome Bundle by New Reality Games
18-Hentai Girl (Serinin hepsi)
19-Pretty Angel ve Pretty Neko
20-RUSSIAPHOBIA
21-OutDrive
22-Seen
23-Simple Ball: Extended Edition
24-Sakuya Izayoi Gives You Advice And Dabs
25-Zup! F
26-Zup! Z

Ana hesabımda kartlar 2 saat içinde düşmüyor fakat nedense yan hesaplarda düştü. Kartlar 2 saat içinde düşmeyebilir. Üstteki oyunların hepsinde güzel kar ettiğimi söyleyebilirim.

Pazarımda 20 TL civarı kart var. Üstüne 19,20 TL Stardew Valley oyununu aldım. İyi oyunlar, iyi forumlar dilerim.
Ya peki iade işlemini nasıl yapacağım idle master uygulamasında 2 saati geçmeden kartlar düşmüyor ya? onu bana detaylı bir şekilde anlatabilir misin rica etsem?

Peki 2 saati geçiyorya iade işlemini nasıl yapıyorsun?

Ya peki iade işlemini nasıl yapacağım Idle Master uygulamasında 2 saati geçmeden kartlar düşmüyor ya? Onu bana detaylı bir şekilde anlatabilir misin rica etsem?

Hocam şansa bağlı, benim ana hesapta Zup serilerinin hepsi 2 saat geçmeden düştü yan hesaba geçtim ses yok 1 saat oldu hala kart düşmüyor.

Hesaptan hesaba değişiyor.

Hocam benim ana hesapta ilk aldığım 10-15 oyun vardı onların kartları düştün ilk 2 saat içinde daha sonra Zup serisini aldım onlarda düştü fakat şimdi yeni oyunlar aldım, 1.3 saat geçmesine rağmen düşmedi acaba gizli bir mekanik filan mı var çok fazla kart düşürünce 1 gün kart düşürmeye filan izin mi vermiyor?

Hocam şansa bağlı, benim ana hesapta Zup serilerinin hepsi 2 saat geçmeden düştü yan hesaba geçtim ses yok 1 saat oldu hala kart düşmüyor.

Hocam benim ana hesapta ilk aldığım 10-15 oyun vardı onların kartları düştün ilk 2 saat içinde daha sonra Zup serisini aldım onlarda düştü fakat şimdi yeni oyunlar aldım, 1.3 saat geçmesine rağmen düşmedi acaba gizli bir mekanik filan mı var çok fazla kart düşürünce 1 gün kart düşürmeye filan izin mi vermiyor?

Edit: 3 saat sonra kartlar düşmeye başladı ya Steam tarafından softlock yedim ya da oyunların yapımcıları kart düşmesini 3 saat sonraya ayarladılar.

Son düzenleme:
@TheGG Şu aralar Steam'de kart işlerine merak sardım, bende de kartlar 3 saatten önce düşmemeye başladı, ben de yeni bir hesap açıp onunla yapmak istedim ama 5 dolar harcamadan takas vs. yapılamıyor bildiğim kadarıyla.

Sizin yaptığınız hesapta 5 dolar harcaması yapılmış mıydı, yapılmadıysa nasıl yaptınız bu işi?

@TheGG Şu aralar Steam'de kart işlerine merak sardım, bende de kartlar 3 saatten önce düşmemeye başladı, ben de yeni bir hesap açıp onunla yapmak istedim ama 5 dolar harcamadan takas vs. yapılamıyor bildiğim kadarıyla.

Sizin yaptığınız hesapta 5 dolar harcaması yapılmış mıydı, yapılmadıysa nasıl yaptınız bu işi?

5 dolar harcaması yapılmadıysa direk kart düşmüyor. Ve 100 tane oyun alarak 1TL'lik hem 5 dolarlık harcamasını açarsınız hem de bir sürü kart düşer.

Uzun süre araştırmak gerekiyor Steam Card exchange sitesinde fakat bildiğim birkaç tane var.
Beats fever ve akihabara - feel the rhythm rozet işleyerek arka plan çıkartarak 20 30 TL kâr etmiştim.
Oyun olarak rage wars önerebilirim koleksiyon kartları pahalı.

Ha bu yedincu ayun 27'sinde 2007 tarihinde cenabuhak tarafından iradesi elinden alınan balıkçı turgut reisin yegeni kufurbaz haydoya 3 gun kufur edip kotu soz soylemedii taktirdi butun mirası kalacaktur ha bu 3 gun icinde ne kufur edersen not edecegum oni 3 tane hakkın var a

Yeni konular

Geri
Yukarı