Steam'de kart düşürebileceğim güncel oyun tavsiyesi

Buna zaman mı harcıyorsunuz? diyen arkadaşlar için söylüyorum toplam 1 saatimi vererek 300-350TL arası kar yapmışımdır birkaç hesapla beraber.

Güvenlidir. Yasa dışı bir durum yok. 3. parti yazılım olarak geçiyor sadece.

Evet ve Steam bu konu hakkında herhangi bir sorun olmadığını da söylemişti.

Aynen öyle hocam, ne güzel oturduğun yerden bir miktar para kazanıyorsun. Daha ne isteyebilirsin ki :D.

Devir bittiği falan yok, yeni oyunlar indirime girmeye başladı ve onlar çok daha fazla katlatıyor. Eskiden 1TL'nin altına oyun düşmezdi, artık 60-70 kuruşluk oyunlar mevcut. Onları alıp deli gibi kar yapıyoruz.

Hocam hiç yapmadım nasıl yapabilirim bana kısaca anlatır mısınız?

Hocam kısaca anlatmak gerekirse, Steam platformunda bazı oyunlar "Koleksiyon Kartı" adında pazarda parayla satılan oyun kartları düşürme özelliğine sahip. Bu Kart düşürme işi de buna dayanıyor zaten. Ucuz fiyatlı satılan, koleksiyon kartı düşüren oyunları toplayıp, kartlarını düşürüp, düşen kartları satıyoruz ve kar ediyoruz. Bu kart düşürme ve kar etme tüm oyunlarda olmuyor bu yüzden dikkatlice kontrol etmelisiniz.

Bu işle alakalı YouTube üzerinde daha detaylı videolar mevcut isterseniz izleyebilirsiniz.

Hocam GitHub üzerinden Idle Master adlı uygulamayı indiriyorsunuz. Sonra Opera'dan çerezlere girip steamcommunity'i bulup oradan giriş bilgilerini uygulamaya girmeniz lazım. Ardından yapmanız gereken tek şey Steam üzerinde (en düşük fiyat, 10TL altı, Türkçe dilini kaldır, oyunlar seçeneğini seç, Steam koleksiyon kartlarını seç) ve bitti artık Idle Master 2-3 saatin ardından oyunun kartlarını düşürmeye başlayacaktır. Ek bir bilgi olarak 1.5TL üstü oyunları almayın zarar edebilirsiniz.

Hocam GitHub üzerinden Idle Master adlı uygulamayı indiriyorsunuz. Sonra Opera'dan çerezlere girip steamcommunity'i bulup oradan giriş bilgilerini uygulamaya girmeniz lazım. Ardından yapmanız gereken tek şey Steam üzerinde (en düşük fiyat, 10TL altı, Türkçe dilini kaldır, oyunlar seçeneğini seç, Steam koleksiyon kartlarını seç) ve bitti artık Idle Master 2-3 saatin ardından oyunun kartlarını düşürmeye başlayacaktır. Ek bir bilgi olarak 1.5TL üstü oyunları almayın zarar edebilirsiniz.

Hocam Idle Master olmadan olmuyor mu?

Hocam kısaca anlatmak gerekirse, Steam platformunda bazı oyunlar "koleksiyon kartı" adında pazarda parayla satılan oyun kartları düşürme özelliğine sahip. Bu kart düşürme işi de buna dayanıyor zaten. Ucuz fiyatlı satılan, koleksiyon kartı düşüren oyunları toplayıp, kartlarını düşürüp, düşen kartları satıyoruz ve kar ediyoruz. Bu kart düşürme ve kar etme tüm oyunlarda olmuyor bu yüzden dikkatlice kontrol etmelisiniz.

Bu işle alakalı YouTube üzerinde daha detaylı videolar mevcut isterseniz izleyebilirsiniz.

Kartın düşmesi için oyunu açıp oynamam mı gerekiyor?

Eğer bütün oyunları ben tek tek açarım diyorsanız o olmadan da olur.

Hocam Idle Master kendisi yapıyor sizin bilgisayarınızın %1'ini bile kullanmıyor ve oyunu indirmenize bile gerek yok.

Eğer bütün oyunları ben tek tek açarım diyorsanız o olmadan da olur.

Hocam Idle Master kendisi yapıyor sizin bilgisayarınızın %1'ini bile kullanmıyor ve oyunu indirmenize bile gerek yok.

Peki Steam topluluk pazarında mı satıyoruz kartları yoksa başka özel bir yeri var mı? 2 dolar yatırmadığım için topluluk pazarını kullanamıyorum şu an.

Peki Steam topluluk pazarında mı satıyoruz kartları yoksa başka özel bir yeri var mı? 2 dolar yatırmadığım için topluluk pazarını kullanamıyorum şu an.

Evet topluluk pazarında satıyorsunuz onun içinse Steam inventory helper var Chrome mağazasından onu da ekleyebilirsiniz hızlıca envanterdeki eşyaları satabilirsiniz.

Idle Master yüklerseniz oyunu açıp oynamanıza gerek kalmaz, uygulama oyunu açık gösteriyor ve sistemi yormadan kartları düşürüyor. Idle Master indirmezseniz, evet oyunu açıp oynamanız gerekir.

Evet topluluk pazarında satıyorsunuz onun içinse Steam inventory helper var Chrome mağazasından onu da ekleyebilirsiniz hızlıca envanterdeki eşyaları satabilirsiniz.
"Steam inventory helper" tam olarak ne işe yarıyor hocam? Daha önce hiç kullanmadım ondan dolayı soruyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı