Steam Steam'de kart nasıl düşürülür, kolay para nasıl kazanılır?

Arkadaşlar, bu tür yöntemleri uygulamadan önce harcadığınız zamanı ve yaktığınız elektiriğide hesaplamanız gerekiyor, kesinlikle kârlı yöntemler değil uygulamanızı tavsiye etmiyorum.

Alt tarafı bilgisayarda geçirdiğin zamanı video, film, dizi izleyerek geçiriyorsun. Aynı elektriği oyun oynarkende yakıyorsun bunun yerine sadece arkada Idle Master açık.

@epodhii hocam bu yaz 40TL'yi 300TL'ye katlamıştım. Zamlardan sonra kart düşürüp kar etmek çok zor oldu.

Evet hocam, haklısınız. Bazı zeki arkadaşlar kartların fiyatını 20-30 kuruş düşürüp sattığı için piyasa ölebiliyor. Ben pazara koyduğumda 1 lira 30 kuruş olarak fiyatlandırılan kart şu an 99 kuruş olmuş mesela.

Alt tarafı bilgisayarda geçirdiğin zamanı video, film, dizi izleyerek geçiriyorsun. Aynı elektriği oyun oynarkende yakıyorsun bunun yerine sadece arkada Idle Master açık.

Bilgisayarda geçirdiğiniz 3-4 vakitte bir yandan oyun oynarken, video izlerken arka planda Idle Master açıp kart düşürebilirsiniz. Sonuçta elektrik faturanıza yansıyacak ücret yine aynı oluyor.

Bu arada bakiyenin fotoğrafını eklemeyi unutmuşum.

2022'nin başında iyi para ediyordu. Bir de artık kalan oyunlar çok kar ettirmiyor.

Hocam güzel para kazanma yolu ek olarak arka plan çıkarma işlemi var ancak orada şansızana bağlı.

2022'nin başında iyi para ediyordu. Bir de artık kalan oyunlar çok kar ettirmiyor.

Zamlanma olayları olmadan önce Zup! Ve benzeri birçok oyun alıp çok kez kar etmişliğim vardır. İndirimleri bekleyip fiyatı düşen hentai oyunlarını alıp kar etmeyi düşünüyorum. Kart işinde en çok kar ettiren oyunlar hentai oyunları oluyor genelde.

Hocam güzel para kazanma yolu ek olarak arka plan çıkarma işlemi var ancak orada şansızana bağlı.

Hocam onları biliyorum fakat dediğiniz gibi işi şansa bırakmamak için eklemedim.

Dün gece, Seek Girl II, Seek Girl IV ve Nya Nya Nya Girls (ʻʻʻ)_(=^・ω・^=)_(ʻʻʻ) oyunlarını satın aldım (3₺ civarı) ve ilk 2 oyundan kart düşürdüm pazara koydum. Şimdi son oyundan kart düşürüyorum 1 tane düşürdüm ve pazarda anında satıldı. 2 tane kaldı onlarında düşmesini bekliyorum.

Son düzenleme:

Hocam artık bütün oyunların kartlarını düşürdüm oyun kalmadı para kazanamıyorum.

Hocam artık bütün oyunların kartlarını düşürdüm oyun kalmadı para kazanamıyorum.

Hocam ben daha bir kaç oyunun indirime girmesini bekliyorum. Kar ettikçe buraya oyunların ismini yazıyorum zaten diğer insanlarda faydalansın diye.

Nya Nya Nya Girls oyunundan bir kart daha düştü buraya mesaj yazarken. 39 kuruş olarak cüzdanıma gelecek.

Son düzenleme:

Hocam benim anime kızı doldu zaten kütüphanem bütün kart düşüren anime oyunları var gibi hissediyorum.

Hocam benim anime kızı doldu zaten kütüphanem bütün kart düşüren anime oyunları var gibi hissediyorum.

Hocam dediğiniz gibi kütüphanemin çeyreği anime kızları oldu. Bazen korkuyorum hayali bir arkadaşım olacak diye.

Hocam dediğiniz gibi kütüphanemin çeyreği anime kızları oldu. Bazen korkuyorum hayali bir arkadaşım olacak diye.

Hocam onu geçtim biri kütüphanemi görse benimle tanışmaya korkar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…