Steam'de kayıp topluluk eşyaları

Oyun içinde 1.80TL olan kapsülleri pazarda 2.40'dan falan satıp 20-30 kuruş kâr ediliyordu. Herkes yapınca Steam çöktü. Bazı zeki arkadaşlar da banlandık falan yazdılar gruplarda ama hiçbirinin ss attığını görmedim bunu kanıtlar nitelikte.
Hocam ben envantere giremiyorum. Nasıl girebilirim.

Vallahi ben de bu kutulardan alacağım dedim (1.80liklerden) 10 liralık skini sattım şu an pazara girdiğimde satışta gözükmüyor fakat listelere baktığımda görünüyor ben de bilmiyorum ne yapacağımı

Hocam ben envantere giremiyorum. Nasıl girebilirim.
Serverlar çöktü giremezsin.
Efsaneler pazarda 3.20 şu an aslında güzelmiş.
Kimse pazara koyamıyor çünkü. Normalde o kadar yükselmiyor. 2.40'dan falan gidiyordu. Şuan satışa koyduğun itemler uzay boşluğuna doğru yola çıkıyor. 300 tane kapsülü uzay boşluğuna yolladım. Elon Musk abim bu mesajı okuyorsa yardım etsin.

Serverlar çöktü giremezsin.

Kimse pazara koyamıyor çünkü. Normalde o kadar yükselmiyor. 2.40'dan falan gidiyordu. Şuan satışa koyduğun itemler uzay boşluğuna doğru yola çıkıyor. 300 tane kapsülü uzay boşluğuna yolladım. Elon Musk abim bu mesajı okuyorsa yardım etsin.
Hocam geldi mi paranız?

Hocam geldi mi paranız?
Para direkt gelmedi. İtemler de öyle. Pazarda listelenmiş gözüküyordu. Şuan baktım birkaç tanesi satılmış. Ama aktif ilan olarak gözükmüyor.

Edit: Şuan oluşturduğum siparişler yavaş yavaş satılmaya başlamış. Aktif ilan olarak gözükmüyor ama pazar geçmişinden baktığımda alıcı bulmuş bazıları. 2-3 tanesi de envantere geri gelmiş, sipariş iptal olmuş. Yavaş yavaş düzeliyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı