Çözüldü Steam'de ki bir oyunun ne kadar süre oynandığını görmek mümkün mü?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

catfood

Hectopat
Yer
Coruscant, Empire
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci, Webmaster, Modder - Cyberpunk 2077 & Titanfall 2 & Battlefront 2
Selamlar. Steam'deki oyunları kimlerin kaç saat oynadığını gösteren bir site falan var mı? Tekil olarak merak ediyorum ama yani atıyorum Jedi Fallen Order, en çok oynayan kişi X toplam oynama süresi 40 saat gibi gibi. Tıpkı toplam oyun sürelerini, yani bir kişinin Steam'de ne kadar vakit harcamış olduğunu gösteren siteler tarzında bir şey yani.

Çözüm
Arkadaşlar bende 10 yıldır Steam kullanıyorum. Biliyorum birinin profiline girip görebileceğimi. Ben dünya genelinde ki toplam saatleri merak ediyorum. Mesela Jedi Fallen Order En Çok Oynamış İlk 100 gibi gibi sıralamalar veren siteler var mı? Tüm oyunların toplamına göre sayı veren birkaç yer görmüştüm ama spesifik bir oyun üstüne gösteren bilmiyorum.
Buyrun hocam;
Arkadaşlar bende 10 yıldır Steam kullanıyorum. Biliyorum birinin profiline girip görebileceğimi. Ben dünya genelinde ki toplam saatleri merak ediyorum. Mesela Jedi Fallen Order En Çok Oynamış İlk 100 gibi gibi sıralamalar veren siteler var mı? Tüm oyunların toplamına göre sayı veren birkaç yer görmüştüm ama spesifik bir oyun üstüne gösteren bilmiyorum.
Buyrun hocam;

Çözüm

Geri
Yukarı