Steam'de kısıtlamanın kalkması için oyun mu almak gerek?

Rounded diye bir oyun vardı Steam'a çıkacaktı galiba yapımcısı oyunun demosunu forumda paylaşmıştı, destek amaçlı onu alabilirim aslında.

O altını çizdiğim yer benim yaptığım şey, bilgilendirmeniz için teşekkürler

5 dolar yatırması değil, 5 dolar harcama yapması gerek.

Ben parayı yaptırdığım gibi kalktı diye hatırlıyorum. Kısa süre içinde kalkar. Kalkmazsa destek ile iletişime geçin.

Dayanamayıp rounded oyununu aldım , kendisi satın aldığım ilk oyun oldu ve en azından çok az da olsa @yigidyum'a destek olmuş oldum.( kısıtlama oyunu alınca kalktı )
Çok teşekkür ederim dostum, nedensiz duygulandım bu mesaja. Destek veren herkese, teker teker sağ olun var olun diyorum. Şu an bir şeyler başarabildiysem payınız büyük :')

Çok teşekkür ederim dostum, nedensiz duygulandım bu mesaja. Destek veren herkese, teker teker sağ olun var olun diyorum. Şu an bir şeyler başarabildiysem payınız büyük:')

Bu arada oyunu bayağı bir beğendim ancak şu an nedense Steam'de yorum yapamıyorum(belki de daha 50 dakika oynadığımdandır) ellerinize sağlık .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…