Çözüldü Steam'de koleksiyon kartı düşmüyor

• Konuyu başlatan TedTed
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 14
  • Görüntüleme 952
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

TedTed

Centipat
Daha fazla  
Steam'de kış indirimleri bitmeden 3 koleksiyon kartı düşürmelik oyun aldım. Ama broken Armor adında bir oyun 5 saattir açık olmasına rağmen sadece 1 kart düşürdü. Ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Fast mode ne (Steam'de biraz yeniyim)
f5e5bbc5-f9b5-4029-8c67-65a672625433.jpg

Ayarlar kısmından bu şekilde ayarlarsanız kartlarınız daha hızlı düşer. Fast Mode'nin altındaki -Whitelist mode hariç- diğer ayarlar kartların daha yavaş düşmesini sağlar.
Oyundan oyuna değişiyor. For Honor'da tüm kartların düşmesi 8 saati bulmuştu. Kartları satıp iade eden tayfa yüzünden böyle bir önlem var.

Bazı oyunların tüm kartlarının düşmesi 3 saat sürerken bazılarının da 5-6 saate kadar sürdüğü oluyor. Geçen aylarda aynısı bana da olmuştu, o yüzden beklemekten başka çareniz yok. Kart düşürme ayalarından Fast Mode'nin açık olduğundan emin olun, bu yüzden de kartlar yavaş düşüyor olabilir.

Bazı oyunların tüm kartlarının düşmesi 3 saat sürerken bazılarının da 5-6 saate kadar sürdüğü oluyor. Geçen aylarda aynısı bana da olmuştu, o yüzden beklemekten başka çareniz yok. Kart düşürme ayalarından Fast Mode'nin açık olduğundan emin olun, bu yüzden de kartlar yavaş düşüyor olabilir.

Fast mode ne (Steam'de biraz yeniyim)

Geri
Yukarı