Steam'de küfürlü profil resmi ban sebebi mi?

Nazi bayrağı koyduktan sonra 7 gün avatar ban yedim harbiden doğruymuş, bir daha ban yersem ne olur? Hesap süresiz ban mı yer?
Ben denemek için ard arda koymuştum açıkçası,3 ay attı en son 3. de yolun sonu orası ondan sonra bir daha pp koydurtmuyor, bu arada steam profil isminede nsdap,nazi vb yazarsan siliyorlar. Rommel de sıkıntı yok, stalindede yok hatta orakta bile yok. Sadece nsdap'e bir sansür uygulanmakta. Kapitalistler!

Ben denemek için art arda koymuştum açıkçası, 3 ay attı en son 3. de yolun sonu orası ondan sonra bir daha pp koydurtmuyor, bu arada Steam profil isminede nsdap, nazi vb yazarsan siliyorlar. Rommel de sıkıntı yok, stalindede yok hatta orakta bile yok. Sadece Nsdap'e bir sansür uygulanmakta. Kapitalistler!

Evet evet ismimi adolf hitler yapmıştım ona da 24 saat ban atmışlar ve de açıklama kısmında normal alman bayrağı vardı onu da silmişler ve 24 saat ban atmislar.
Ben denemek için art arda koymuştum açıkçası, 3 ay attı en son 3. de yolun sonu orası ondan sonra bir daha pp koydurtmuyor, bu arada Steam profil isminede nsdap, nazi vb yazarsan siliyorlar. Rommel de sıkıntı yok, stalindede yok hatta orakta bile yok. Sadece Nsdap'e bir sansür uygulanmakta. Kapitalistler!

Hatta yanlış görmediysem stalin in hareketli avatarı var Steam'in kendi puan dükkani kisminda parayla satiliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı