Steam'de maksimum 20 TL oyun tavsiyesi

Daha fazla  
Öncelikle iyi günler dilerim. Başlıkta da gördüğünüz gibi maksimum 20TL'lik oyun önerisi istiyorum. Dün Witcher 3 indirimdeydi fakat alamadım maalesef. Herhangi bir oyun türü fark etmiyor fakat korku oyunu olmazsa sevinirim. Sistemim hemen hemen tüm oyunları kaldırır yani o konuda sıkıntınız olmasın. Şimdiden okuyan herkese teşekkür ederim

Son düzenleyen: Moderatör:
Dirt 4 ve Dirt 2.0 var, ikisini birlikte alabilirsiniz.
Left 4 Dead 2 18 TL ama benim tavsiyem Mayıs ayını beklemeniz, 20 TL'ye çok daha iyi oyunlar alınabilir.
Ayrıca Dead by Daylight ve In Silence gibi oyunlar da 15 TL bandında ama korku oyunu sevmediğinizi belirtmişsiniz :).

Euro Truck Simulator 2
Rocket League
The Forest ( Bunu aşırı öneririm aşırı zevkli. Korku oyunu değil ama akşamları biraz ürperebilirsin.Hikayesi de çok güzel. Şiddetle öneririm) 20TL değilmiş bu arada 32 imiş ama kesinlikle öneririm indirime girer diye düşünüyorum

Birden fazla önermeyeceğim. Gayet güzel oyundur kendisi.

Selamlar,

Hocam ilk olarak hikaye odaklı bir şeyler istiyorsanız alttaki iki oyunu şiddetle öneririm:

The Wolf Among Us (bu oyunun şöyle bir Türkçe incelemesini de bırakıyorum fikir oluşması adına)
To The Moon - Bu oyun da yine Christopher Nolan'ın elinden çıkmış bir film gibi hikayeye sahip. İndirim dönemlerinde her iki oyunda güzel fiyatlara düşüyor ama orijinal fiyatlarını da sonuna kadar hakeden oyunlar.

Bunlar dışında biraz daha izometrik RPG tarzında ise Torchlight 2 öneririm. Diablo'yu yapan eski ekibin bir kısmının elinden çıktığı için epey bir benzerlik görebilirsin. Fiyatı da 15.5TL hem Steam'de hem Epic'te. Gayet uygun sunduklarına göre.

Yeni konular

Geri
Yukarı