Oyun Steam'de Marvel's Midnight Suns 468,33 TL

100 TL'ye bundan sonra atari oyunu bile alamazsınız. Sizi Torrent'li günler bekliyor sanırım.
O bizim ülkenin problemi ben oyunun ederini söyledim bana kalsa bu oyuna 100 lira bile vermem rdr2 satılıyor 97 tl ye neyi tartışıyoruz biz.

Eskiden, 300-500 TL arasında olan oyunlar aşırı pahalı görülürken, şimdi bu fiyat aralığındaki oyunlar iyi sayılıyor. Malumunuz, yeni çıkan oyunlar 800-1000 TL arasında çıkıyor. Maalesef, paranın bir değerinin kalmadığını görüyoruz

100 TL'ye bundan sonra atari oyunu bile alamazsınız. Sizi Torrent'li günler bekliyor sanırım.
O bizim ülkenin problemi ben oyunun ederini söyledim bana kalsa bu oyuna 100 lira bile vermem rdr2 satılıyor 97 tl ye neyi tartışıyoruz biz.
Bu fiyata bu oyunu almayı bırakın hiçbir oyuna vermem tabikide benim ekonomik durumum ile alakalı bir durum oyuna gelirsek maksimum bu kalitede bir oyunun ederi 100 tl.

Ne Epic'i Ne Steam'i ben varım diyor ben.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni yapım bir oyun, fiyatı maalesef normal. Bir bakılabilir.
Oyunu oynayabilme şansım olsam kesinlikle denerdim.
Bu fiyata bu oyunu almayı bırakın hiçbir oyuna vermem tabikide benim ekonomik durumum ile alakalı bir durum oyuna gelirsek maksimum bu kalitede bir oyunun ederi 100 tl.
Hocam benim de ekonomik durumum şu an da bu oyunu almama el vermiyor. Fakat 100 TL'ye bu tarz oyunları almak hayal.
Bana kalırsa hiçbir oyuna böyle bir para verilmez.
Devir değişti artık ne yazık ki hocam. Aslında 60-70 Dolar fiyatındaki oyunları gene de çok iyi fiyata satıyorlar. Keşke böyle bir durum içinde olmasaydık da herkes rahatça istediği oyunu oynayabilseydi.

Yeni konular

Geri
Yukarı