Steam'de Mass Effect legendary Edition'ın fiyatı düştü

Corizeo

Picopat
Makaleler
1
1691076971735.png

Hep zam haberleri yapılıyor, biraz da tersi olsun :) oyunun normal fiyatı 599 TL'den 420 TL'ye düşmüş, üstüne bir de %75 indirim var ve oyun 105 TL'ye geliyor. Oyunun Steam'de en fazla düştüğü fiyat bu, eskiden en fazla 150 TL'ye düşüyordu. https://steamdb.info/sub/464066/ bu linkten bakabilirsiniz.

1691077052917.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Yaz indirimlerinde 150 TL iken alıp almamak arasında kalmıştım ve almamıştım ama bu kez kaçmaz.

Sabah alacaktım kıyamadım son parama ama böyle bir güzellik yapmışlar hemen şimdi aldım yanlişlık falan olmuştur bir daha kaçıramam.

Eki Görüntüle 1888442

Hep zam haberleri yapılıyor, biraz da tersi olsun :) oyunun normal fiyatı 599 TL'den 420 TL'ye düşmüş, üstüne bir de %75 indirim var ve oyun 105 TL'ye geliyor. Oyunun Steam'de en fazla düştüğü fiyat bu, eskiden en fazla 150 TL'ye düşüyordu. https://steamdb.info/sub/464066/ bu linkten bakabilirsiniz.

Eki Görüntüle 1888446

Hocam aldım şimdi 3 oyun ve 40 DLC de direkt içinde bulunuyor değil mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sabah alacaktım kıyamadım son parama ama böyle bir güzellik yapmışlar hemen şimdi aldım yanlişlık falan olmuştur bir daha kaçıramam.

Hocam aldım şimdi 3 oyun ve 40 DLC de direkt içinde bulunuyor değil mi?
3 oyun ve 40'tan fazla DLC bulunuyor Legendary Edition'ın içerisinde. Steam sayfasında da belirtiliyor zaten.
Dahil Olan İçerikler
Mass Effect Legendary Edition, 3 oyunun (Mass Effect, Mass Effect 2 ve Mass Effect 3) tamamındaki tek oyunculu temel içerikleri, favori tek oyunculu hikaye DLC’nizi, promosyon silahlarını, zırhları ve paketleri içerir:
DLC: Bring Down the Sky, Genesis, Zaeed — The Price of Revenge, Kasumi — Stolen Memory, Lair of the Shadow Broker, Firewalker Pack, Overlord, Normandy Crash Site, Arrival, Genesis 2, From Ashes, Mass Effect 3: Extended Cut, Leviathan, Omega ve Citadel.
Silahlar ve Zırh: Cerberus Weapons and Armor, Arc Projector, Collector's Weapon and Armor, Terminus Weapon and Armor, M-21 Incisor, Blood Dragon Armor, Inferno Armor, Recon Hood, Sentry Interface, Umbra Visor, N7 Warfare Gear, AT-12 Raider, Chakram Launcher, M-55 Argus, M-90 Indra ve Reckoner Knight Armor.
Paketler: Equalizer Pack, Aegis Pack, Firepower Pack, Groundside Resistance Pack, Recon Operations Pack, Firefight Pack, ME2 Alternate Appearance Pack 1, ME2 Alternate Appearance Pack 2, ME3 Alternate Appearance Pack 1 ve N7 Collector's Edition Pack.

En iyi aksiyon RPG serisi Witcher ile beraber hatta Witcher'ı da geçer bence. Özellikle ikinci oyunu tam anlamıyla bir başyapıttır. Fiyat mükemmel bir başyapıt iki çok iyi oyun için. Bu fiyata kaliteli indie bile zor bulunuyor.

Aynı olayı Mass Effect Andromeda'da yaptılar. Önce fiyatı düşürüp sonra zam yapıyorlar. Buna da zam yapabilirler.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı