Steam'de mevsimsel rozet alınır mı?

554130

Decipat
1671735043790.png

Steam'den bu mevsimsel rozeti satın almak istiyorum fakat 10 bin puana değer mi bilemedim, sizce değer mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hatıra olsun diye alınabilir evet ama 10 bin puan olduğu için bir tereddüt ettim. Sizce nasıl gözüküyor rozet, başka hangileri alınabilir?

Puan dükkanı rozetleri güzel bence görünüm olarak. Mesela ben bundan önceki 4 puan dükkanı rozetini fulledim ama sırf hobi olsun diye. Ondan önce o kadar puanı profilinizi özelleştirmeye harcayabilirsiniz. (Arka plan, avatar çerçevesi vs. gibi.)

Seviye kasmak değil de, profilde hoş durduğu için satın almak istiyorum. Sizin "şu da alınır" diyerek önerebileceğiniz başka bir mevsimsel rozet var mı?
Tip olarak pek beğenmedim baştakileri, dediğim gibi ben sadece seviye için exp gelsin diye alıyorum.
Hocam bu şekilde seviye kasmak rozet işleyerek seviye kasmaktan daha uyguna mı geliyor? seviye mi arttırmak istiyorum ama uygunsa mevsimsel rozet alıcam da.
Ucuz kartlarla rozet işlemek daha mantıklı.

Puan dükkanı rozetleri güzel bence görünüm olarak. Mesela ben bundan önceki 4 puan dükkanı rozetini fulledim ama sırf hobi olsun diye. Ondan önce o kadar puanı profilinizi özelleştirmeye harcayabilirsiniz. (Arka plan, avatar çerçevesi vs. gibi.)
Ben de 40 seviyelik rozeti almak istiyordum fakat fiyatı biraz uçuk. Harici sitelerden steam puanı almaya kalkışsam bile 120-150TL'ye denk geliyor.

Geri
Yukarı