Steam'de Movavi Video Editor %90 indirimle satışta!

- You have to give credits in the description parts of your YouTube videos.

İncelemelerde böyle bir şey gördüm, tam olarak bilginiz bulunuyor mu? YouTube'a video yüklerken sıkıntı çıkar mı?

İncelemelerde böyle bir şey gördüm, tam olarak bilginiz bulunuyor mu? YouTube'a video yüklerken sıkıntı çıkar mı?

Ne yani? Kullanırken programın adını açıklamaya mı koymak gerekiyor?

Ne yani? Kullanırken programın adını açıklamaya mı koymak gerekiyor?
Kullanıcı yorumlarından gördüğüm kadarıyla, herkes bu yüzden bu programı önermiyor. Programın adından bahsetmeniz zorunlu gibi gözüküyor.

Örneğin geliştirici şunları belirtmiş:
Hello! You can upload your videos on YouTube without mentioning us in two cases:

1. If you purchase a Business license of our software.
2. If you are not going to monetize your video.
Merhaba! Videolarınızı iki durumda, bizden bahsetmeden YouTube'a yükleyebilirsiniz:

1. Yazılımımızın işletme lisansını satın aldıysanız.
2. Videonuzdan para kazanmayacaksanız.

Son düzenleme:
Birisi deneyebilir mi şu an mobildeyim. Atılan değerlendirmelerin tarihine baktığımda hepsinin tarihi 2018 yılı. Tepki gelince kaldırmış olabilirler mi?

@Blacksidemre
Ben de çözemedim tam olarak mevzuyu, bilgi sahibi biri aydınlatırsa sevinirim.

Tam alacaktım şu yorumu okuyup durdum. Korsan Vegas kullananlar tayfasına veda etmek istiyorum artık fakat parayla aldığım programın bir de reklamını yapamam. Ayrıca nasıl takip edecekler onların yazılımı ile render aldığımı? Böyle bir şey mümkün mü?

Adamlardaki kibre bak. Ben bir ürünün parasını vereceğim, Youtube'a onların reklamlarını yapmadan video atamayacağım ve para kazandıran işlerimde yine reklamlarını yapacağım. O zaman niye para vereyim ki?

Adamlardaki kibre bak. Ben bir ürünün parasını vereceğim, Youtube'a onların reklamlarını yapmadan video atamayacağım ve para kazandıran işlerimde yine reklamlarını yapacağım. O zaman niye para vereyim ki?

YouTube ile haşır neşir değilsen bu durum çokta abartılıcak birşey değil. Hiç Editten anlamayan birisi çok kısa sürede güzel bir video oluşturabilir. Bu program ile.

Herkes Youtuber olma derdinde vay anasını.

Geri
Yukarı